Wyszukaj

LUG Light Factory

Ogólnopolskie media i delegacja Urzędu Marszałkowskiego z wizytą w LUG

24 kwietnia 2018

W ubiegły czwartek, 19 kwietnia 2018 r. gościliśmy w naszej firmie dziennikarzy ogólnopolskich mediów oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Wizyta była zorganizowana w ramach projektu prowadzonego przez Urząd Marszałkowski, mającego na celu promocję naszego regionu.

Podczas wizyty zaprezentowaliśmy gościom siedzibę główną naszej firmy przy ul. Gorzowskiej w Zielonej Górze oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe w Nowym Kisielinie. Odwiedzający mogli m.in. zobaczyć  nasze laboratoria i zapoznać się z procesem projektowania, rozwoju, badania i produkcji nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych LED. Z przyjemnością opowiedzieliśmy również o historii powstania firmy, profilu naszej działalności, a także strategii przyjętej na najbliższe lata.

Cieszymy się, że nasza firma po raz kolejny była gospodarczą wizytówką województwa lubuskiego, będąc świadectwem jego dużego potencjału gospodarczego i możliwości rozwojowych.

W ubiegłym roku, z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Woj. Lubuskiego,  wzięliśmy udział w zorganizowanym w Parlamencie Europejskim w Brukseli wydarzeniu promującym nasz region, o czym pisaliśmy tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wizyty.

ZOBACZ
NOWOŚCI 2018

×