Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG Partnerem VI edycji Smart City Forum

18 września 2017

Jesteśmy partnerem VI edycji konferencji Smart City Forum, która odbędzie się już 20 i 21 września w Warszawie

Już 20 i 21 września w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Smart City Forum. Celem konferencji jest wymiana wiedzy i poszukiwanie rozwiązań dążących do unowocześnienia infrastruktury polskich miast, zwiększenia ich interaktywności oraz poprawy jakości życia ich mieszkańców. LUG Light Factory jest partnerem tego wydarzenia.

Jako czołowy europejski producent profesjonalnego oświetlenia LED, nasza firma posiada w swoim portfolio serię nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dla przestrzeni miejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale rosnącemu zaangażowaniu w badania i rozwój technologiczny, LUG Light Factory jest w stanie zaoferować szeroki zakres wsparcia miastom, gminom i innym instytucjom, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców oraz podniesienie efektywności energetycznej infrastruktury oświetleniowej.

Zapraszamy uczestników VI edycji Smart City Forum do odwiedzin stoiska firmowego LUG, na którym nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

LUG Partnerem VI edycji Smart City Forum