Wyszukaj

LUG Light Factory

Profil firmy

LUG posiada 25-letnia doświadczenie na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. Globalne doświadczenie Działu Customizacji firmy LUG sprawia, że możemy dopasować nasze produkty pod indywidualne wymagania każdego klienta zgodnie z przyrzeczeniem marki: "Your World, Our Light".

LUG to czołowy producent profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie.

LUG posiada 27-letnie doświadczenia na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. Globalne doświadczenie Działu Customizacji firmy LUG sprawia, że możemy dopasować nasze produkty pod indywidualne wymagania każdego klienta zgodnie z przyrzeczeniem marki: "Your World, Our Light".

LUG to globalna marka. Rozwiązania LUG oświetlają wnętrza obiektów i tworzą iluminacje 
świetlne w ponad 50 krajach na całym świecie.

LUG posiada własne zaplecze badawczo – rozwojowe oraz laboratorium opraw. Tym samym firma LUG gwarantuje optymalne, dostosowanie natężenie światła do potrzeb,  zapewniając jednocześnie równowagę między jakością światła a efektywnością energetyczną. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów LUG jest rekomendowanym partnerem czołowych dostawców komponentów dla branży elektrotechnicznej m.in firm Philips i OSRAM.

LUG Light Factory - Siedziba główna

LUG Light Factory - Showroom

STRATEGIA FIRMY

Przyszłość LUG oparta jest na pięciu filarach, które pozwalają firmie kroczyć drogą rozwoju technologicznego przy wyraźnie zdefiniowanych celach na wyselekcjonowanych rynkach. Wszystkim celom firmy przyświeca idea rozwoju w oparciu o zasady efektywności energetycznej i ograniczania emisji CO2. Dzięki marce FLASH&DQ, LUG wkroczył także w segment najwyższej jakości designu oferując Projektantom i Architektom rozwiązania pozwalające zrealizować najbardziej kreatywne wizje.

MISJA
    

misja

Każdego dnia, wykonując swoją pracę, uczestniczymy w wypełnianiu misji LUG. Każda nasza czynność – począwszy od tych codziennych i rutynowych, na tworzeniu nowych i innowacyjnych rozwiązań skończywszy – jest jak dokładanie cegiełki do budowli sukcesu naszej firmy. Nasz cel jest bardzo prosty – na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i zadowolenie naszych Klientów.

Bycie preferowanym dostawcą profesjonalnych produktów oświetleniowych poprzez oferowanie Klientom kompleksowych, energooszczędnych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań kreujących lepsze otoczenie do pracy i życia.

FILARY STRATEGII LUG NA LATA 2013-2016

R&D KOMPETENCJE

Synergia wiedzy, badań oraz najnowszych trendów

MODEL BIZNESOWY

Centra konsultacyjno-biznesowe

TECHNOLOGIA

Nowa linia produkcyjna oraz nowa fabryka

RYNKI I SEGMENTY

Ekspansja i umacnianie pozycji na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

PRODUKT

Oprawy LED i systemy oświetleniowe

ROZWÓJ MARKI FLASH&DQ

Nowe kolekcje marki

GLOBALNA MARKA

LUG S.A.

Dominujący podmiot Grupy Kapitałowej, posiadający spółki zależne w wielu rejonach świata. 

Spółka zależna

Cel: badania, wdrożenia, produkacja, marketing i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych.

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynku niemieckim. 

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynkach Ameryki Południowej. 

 

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynkach Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynkach wschodnich.

RYNKI

swiat

Dzięki innowacyjności, ciągłemu podnoszeniu jakości produktów, procesów i obsługi oraz partnerskiem podejściu do Klientów LUG należy dziś do globalnych dostawców rozwiązań oświetleniowych. Doświadczone siły sprzedaży docierają i obsługują Klientów na ponad 50 rynkach świata, a firma ma swoje oddziały w Polsce, w Niemczech, na Ukrainie, we Francji, w Wielkiej Brytanii, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Brazylii. Dzięki szerokiej współpracy i sieci partnerów biznesowych, produkty LUG docierają niemal do każdego zakątka świata.

 

Filozofia LUG w współpracy z Klientem:

  • Specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych systemów oświetleniowych
  • Zapewniamy jak najwyższą jakość naszych produktów
  • Oferujemy produkty w bezkonkurencyjnej relacji ceny do jakości
  • Rozumiemy potrzeby biznesowe i technologiczne swoich Klientów
  • Tworzymy rozwiązania funkcjonalne, ergonomiczne, efektywne i ekologiczne
  • Jesteśmy gotowi na customizację swoich produktów
  • Wspieramy klientów na każdym etapie projektu

Firma LUG zbudowała mocną pozycję rynkową w trakcie ponad 20 lat swojej działalności - pracujemy na nią dzięki wykorzystaniu naszych własnych zasobów - wiedzy i talentu naszych inżynierów, własnego parku maszynowego, ale również dzięki partnerstwu i budowaniu więzi z najlepszymi na świecie Partnerami handlowymi - dostawcami komponentów i rozwiązań dla oświetlenia. Synergia naszej wiedzy i długoterminowa współpraca buduje nasz wspólny sukces na rynku oświetleniowym - dla dobra i satysfakcji naszych klientów!

Poniżej prezentujemy Państwu naszych Partnerów handlowych:

fae

Firma LUG jest wyłącznym dystrybutorem produktów oświetleniowych firmy FAELLUCE w następujących krajach: POLSKA, LITWA oraz oficjalnym partnerem FAELLUCE w realizacji oświetlenia obiektów w Rosji. 

Współpracujemy w zakresie wykonania projektów i dostaw profesjonalnych systemów oświetlenia dla potrzeb otwartych i zamkniętych obiektów sportowych tj. stadiony, areny, hale sportowe.

 

lumaKonsorcjum LuMa ELECTRO jest wynikiem współpracy firmy LUG jako producenta profesjonalnych opraw oraz firmy MAZEL jako firmy elektroinstalacyjnej. Konsorcjum oferuję kompleksowe wsparcie klientów na całym świecie od fazy projektu oświetleniowego, po instalację opraw oświetleniowych wraz z całym zapleczem elektrotechnicznym. 

 

Inni dostawcy w branży oświetleniowej, z którymi współpracuje firma LUG:

 

osram osram
osram osram