Wyszukaj

LUG Light Factory

Profil firmy

LUG posiada 25-letnia doświadczenie na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. Globalne doświadczenie Działu Customizacji firmy LUG sprawia, że możemy dopasować nasze produkty pod indywidualne wymagania każdego klienta zgodnie z przyrzeczeniem marki: "Your World, Our Light".

LUG to czołowy producent profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie.

LUG posiada 27-letnie doświadczenia na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. Globalne doświadczenie Działu Customizacji firmy LUG sprawia, że możemy dopasować nasze produkty pod indywidualne wymagania każdego klienta zgodnie z przyrzeczeniem marki: "Your World, Our Light".

LUG to globalna marka. Rozwiązania LUG oświetlają wnętrza obiektów i tworzą iluminacje 
świetlne w ponad 50 krajach na całym świecie.

LUG posiada własne zaplecze badawczo – rozwojowe oraz laboratorium opraw. Tym samym firma LUG gwarantuje optymalne, dostosowanie natężenie światła do potrzeb,  zapewniając jednocześnie równowagę między jakością światła a efektywnością energetyczną. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów LUG jest rekomendowanym partnerem czołowych dostawców komponentów dla branży elektrotechnicznej m.in firm Philips i OSRAM.

LUG Light Factory - Siedziba główna

LUG Light Factory - Showroom

STRATEGIA FIRMY

Przyszłość LUG oparta jest na pięciu filarach, które pozwalają firmie kroczyć drogą rozwoju technologicznego przy wyraźnie zdefiniowanych celach na wyselekcjonowanych rynkach. Wszystkim celom firmy przyświeca idea rozwoju w oparciu o zasady efektywności energetycznej i ograniczania emisji CO2. Dzięki marce FLASH&DQ, LUG wkroczył także w segment najwyższej jakości designu oferując Projektantom i Architektom rozwiązania pozwalające zrealizować najbardziej kreatywne wizje.

MISJA
    

misja

Każdego dnia, wykonując swoją pracę, uczestniczymy w wypełnianiu misji LUG. Każda nasza czynność – począwszy od tych codziennych i rutynowych, na tworzeniu nowych i innowacyjnych rozwiązań skończywszy – jest jak dokładanie cegiełki do budowli sukcesu naszej firmy. Nasz cel jest bardzo prosty – na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i zadowolenie naszych Klientów.

Bycie preferowanym dostawcą profesjonalnych produktów oświetleniowych poprzez oferowanie Klientom kompleksowych, energooszczędnych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań kreujących lepsze otoczenie do pracy i życia.

FILARY STRATEGII LUG NA LATA 2013-2016

R&D KOMPETENCJE

Synergia wiedzy, badań oraz najnowszych trendów

MODEL BIZNESOWY

Centra konsultacyjno-biznesowe

TECHNOLOGIA

Nowa linia produkcyjna oraz nowa fabryka

RYNKI I SEGMENTY

Ekspansja i umacnianie pozycji na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

PRODUKT

Oprawy LED i systemy oświetleniowe

ROZWÓJ MARKI FLASH&DQ

Nowe kolekcje marki

GLOBALNA MARKA

LUG S.A.

Dominujący podmiot Grupy Kapitałowej, posiadający spółki zależne w wielu rejonach świata. 

Spółka zależna

Cel: badania, wdrożenia, produkacja, marketing i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych.

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynku niemieckim. 

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynkach Ameryki Południowej. 

 

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynkach Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Spółka zależna

Cel: budowanie wizerunku firmy i sprzedaż rozwiązań oświetleniowych na rynkach wschodnich.

RYNKI

swiat

Dzięki innowacyjności, ciągłemu podnoszeniu jakości produktów, procesów i obsługi oraz partnerskiem podejściu do Klientów LUG należy dziś do globalnych dostawców rozwiązań oświetleniowych. Doświadczone siły sprzedaży docierają i obsługują Klientów na ponad 50 rynkach świata, a firma ma swoje oddziały w Polsce, w Niemczech, na Ukrainie, we Francji, w Wielkiej Brytanii, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Brazylii. Dzięki szerokiej współpracy i sieci partnerów biznesowych, produkty LUG docierają niemal do każdego zakątka świata.

 

Filozofia LUG w współpracy z Klientem:

  • Specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych systemów oświetleniowych
  • Zapewniamy jak najwyższą jakość naszych produktów
  • Oferujemy produkty w bezkonkurencyjnej relacji ceny do jakości
  • Rozumiemy potrzeby biznesowe i technologiczne swoich Klientów
  • Tworzymy rozwiązania funkcjonalne, ergonomiczne, efektywne i ekologiczne
  • Jesteśmy gotowi na customizację swoich produktów
  • Wspieramy klientów na każdym etapie projektu

Firma LUG zbudowała mocną pozycję rynkową w trakcie ponad 20 lat swojej działalności - pracujemy na nią dzięki wykorzystaniu naszych własnych zasobów - wiedzy i talentu naszych inżynierów, własnego parku maszynowego, ale również dzięki partnerstwu i budowaniu więzi z najlepszymi na świecie Partnerami handlowymi - dostawcami komponentów i rozwiązań dla oświetlenia. Synergia naszej wiedzy i długoterminowa współpraca buduje nasz wspólny sukces na rynku oświetleniowym - dla dobra i satysfakcji naszych klientów!