Wyszukaj

LUG Light Factory

Aktualności

24.09.2021

Misja Gospodarcza Polskich firm do Maroka

Zakończyła się misja polskich przedsiębiorców do Królestwa Maroka, w której udział wzięła delegacja firmy LUG Light Factory.

13.05.2021

Premiera SAVA LED

Z przyjemnością informujemy o premierze oprawy SAVA LED, która odbyła się podczas trwającego eventu Smart City Forum w Warszawie (12-13.05).

22.03.2021

LUG Light Factory Najlepszym Innowatorem w ramach programu Dobra Firma

W ramach programu Dobra Firma, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Województwa Lubuskiego, w tym LUG Light Factory

11.02.2021

LUG Light Factory członkiem wspierającym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz Polskiej Federacji Szpitali

Poprzez członkostwo w OSSP i PFS LUG Light Factory chce aktywnie wspierać polską służbę zdrowia, również w obszarze przeciwdziałania zagrożeniom związanym z SARS-COV19.

29.01.2021

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W najbliższą niedzielę wolontariusze zielonogórskiego sztabu WOŚP w maseczkach ochronnych LUG wyruszą na ulice, by kwestować na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i...

21.01.2021

LUG Light Factory rozważa zwiększenie zaangażowania w Maroku

LUG Light Factory złożył deklarację zainteresowania bezpośrednią inwestycją w Maroku, która została przyjęta przez Pana Abderrahima Atmoun, Ambasadora Królestwa Maroka.

15.01.2021

Rozbudowa Centrum Badawczo-Rozwojowego LUG

LUG realizuję inwestycję, której przedmiotem jest rozbudowa hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem biurowo–socjalnym w Centrum Badawczo – Rozwojowym w Nowym Kisielinie k. Zielonej Góry.

13.01.2021

LUG podpisał umowę na wymianę oświetlenia w stolicy

LUG Light Factory, spółka zależna LUG S.A., zawarła umowę z Miastem Stołecznym Warszawa, której przedmiotem jest dostawa nowych opraw oświetleniowych w technologii LED dla Stolicy.