Wyszukaj

LUG Light Factory

Kolejne wyróżnienie dla LUG w prestiżowym konkursie wzorniczym iF Design Award!

29 stycznia 2019

Z radością informujemy, że nasza firma została laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu wzorniczego iF DESIGN AWARD 2019 za sprawą oprawy AVENIDA, która wygrała w kategorii produkt oświetleniowy. 

AVENIDA jest profesjonalnym rozwiązaniem dla oświetlenia przestrzeni publicznych, które są strategicznym obszarem rozwoju naszej firmy. Uzupełnia kompleksowe portfolio produktów LUG dla tego segmentu aplikacyjnego będąc odpowiedzią na potrzeby i problemy dzisiejszych miast – jej wykorzystanie pozwala na podniesienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników otaczających nas przestrzeni równocześnie zapewniając wysoką efektywność energetyczną miejskiego systemu oświetleniowego.

Od ponad 60 lat logo iF DESIGN AWARD jest uznanym na arenie międzynarodowej symbolem największych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.  O wyborze laureatów decyduje blisko 60 cenionych specjalistów z ponad 20 krajów w oparciu o jasno określone kryteria. O nagrodę tym roku starało się 6400 produktów przesłanych z blisko 50 krajów, co tym bardziej świadczy o wyjątkowości AVENIDY.

To już trzeci raz, kiedy nasza firma otrzymuje nagrodę w konkursie iF Design Award. Jest to wyraźne potwierdzenie, że utrzymujemy najwyższy poziom wzornictwa przemysłowego. Wcześniej doceniono: oprawę POWERLUG LED w 2016 r. oraz CRUISER 2 LED w 2017 r. 

Kolejne wyróżnienie dla LUG w prestiżowym konkursie wzorniczym iF Design Award!