Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG Partnerem IX edycji Smart City Forum

22 marca 2019

Jesteśmy partnerem IX edycji konferencji Smart City Forum, która odbędzie się 27 i 28 marca w Warszawie

Już 27 i 28 marca w hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Smart City Forum. Jej celem jest wymiana wiedzy i poszukiwanie rozwiązań dążących do unowocześnienia infrastruktury polskich miast, zwiększenia ich interaktywności oraz poprawy jakości życia ich mieszkańców. LUG Light Factory jest partnerem tego wydarzenia.

Jako czołowy europejski producent profesjonalnego oświetlenia LED, nasza firma posiada w swoim portfolio serię nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dla przestrzeni miejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale rosnącemu zaangażowaniu w badania i rozwój technologiczny, LUG Light Factory jest w stanie zaoferować szeroki zakres wsparcia miastom, gminom i innym instytucjom, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców oraz podniesienie efektywności energetycznej infrastruktury oświetleniowej.

Podczas Smart City Forum chętnie przybliżymy korzyści wynikające z wykorzystania nowoczesnych technologii oświetleniowych, systemów zarządzania oświetleniem oraz rozwiązań klasy Smart City.

Zapraszamy uczestników IX edycji Smart City Forum do odwiedzin stoiska firmowego LUG, na którym nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

 

LUG Partnerem IX edycji Smart City Forum

ZOBACZ
NOWOŚCI 2018

×