Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG na Światowym Forum Ekonomicznym nt. Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

05 kwietnia 2019

Delegacja LUG bierze udział w Światowym Forum Ekonomicznym nt. Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej 2019, które odbywa się w dniach 6-7 kwietnia w Jordanii. Wydarzenie organizowane przez Światowe Forum Ekonomicznym gromadzi liderów rządów, biznesu i społeczeństwa, mając na celu umożliwienie współpracy nad kluczowymi wyzwaniami przed jakimi stoi ten region. Intensywna, dwudniowa agenda Forum obejmuje szerokie spektrum tematów takich jak polityka energetyczna, sposoby ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko czy planowanie zrównoważonego rozwoju miast i infrastruktury w regionie.

„Bliski Wschód i Afryka Północna to bardzo interesujący dla nas region. Możemy powiedzieć, że z zespołem lokalnych przedstawicieli i portfolio projektów, w którym znajdują się m.in. rozwiązania oświetleniowe dla metra w Algierze i lotniska w Oranie w Algierii czy Światowego Centrum Kultury Króla Abdulaziza w Arabii Saudyjskiej posiadamy już mocną obecność w regonie, ale zdecydowanie dostrzegamy wysoki potencjał dla dalszego rozwoju. Udział w Światowym Forum Ekonomicznym nt. Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej jest dla nas okazją nie tylko do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem ze społecznością zgromadzoną na Forum, ale również uczenia się od innych liderów, którzy są aktywni w regionie. To również doskonała możliwość budowania relacji i lepszego zrozumienia lokalnej dynamiki, trendów i potrzeb rynku, co jest bardzo ważnym aspektem z punktu widzenia realizacji naszej strategii rozwoju międzynarodowego.” – powiedział Eryk Wtorkowski, Dyrektor Rozwoju LUG, który bierze udział w wydarzeniu.

LUG dołączył do Światowego Forum Ekonomicznego, czołowej organizacji międzynarodowej promującej współpracę sektora publicznego i prywatnego, której celem jest poprawa stanu otaczającego nas świata, jako członek Forum w styczniu 2019. Jako lider w obszarze projektowania i produkcji kompleksowych rozwiązań oświetleniowych LED dla profesjonalnych zastosowań, systemów zarządzania inteligentną infrastrukturą oświetleniową czy rozwiązań klasy smart city, LUG oferuje gotowe rozwiązania dla codziennych wyzwań współczesnego świata takich jak poprawa efektywności energetycznej, obniżenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery czy podnoszenie naszego bezpieczeństwa i komfortu. Światowe Forum Ekonomiczne nt. Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej 2019 to pierwszy z cyklu wydarzeń Światowego Forum Ekonomicznego, w którym LUG weźmie udział jako członek tej organizacji.

LUG na Światowym Forum Ekonomicznym nt. Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

ZOBACZ
NOWOŚCI 2018

×