Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG Partnerem V edycji Europejskiego Kongresu Samorządowego

05 kwietnia 2019

Już 8 – 9 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Kongresu Samorządowego. Jest to wydarzenia, które co roku tworzy przestrzeń do wielu spotkań z lokalnymi liderami i elitami regionalnymi oraz do wymiany poglądów z  przedstawicielami administracji publicznej oraz organizacji pozarządowych. LUG Light Factory jest partnerem tego wydarzenia.

Zachęcamy do udziału w panelach dyskusyjnych i prezentacjach, w których nasi specjaliści wystąpią w roli ekspertów oraz przybliżą korzyści wynikające z wykorzystania nowoczesnych technologii oświetleniowych, systemów zarządzania oświetleniem oraz rozwiązań klasy Smart City.

08.04.2019 r.

11:40–12:40 Panel dyskusyjny: Smart rewolucja - nowoczesne rozwiązania i technologie w samorządach ( Tomasz Makarski, Dyrektor Marketingu)

16:00–17:10 Prezentacja: Inteligentne miasta w służbie mieszkańcom. Inwestycje i projekty na zamówienie wdrażające inteligentne usługi. ( Tomasz Makarski, Dyrektor Marketingu)

Jako czołowy europejski producent profesjonalnego oświetlenia LED, nasza firma posiada w swoim portfolio serię nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dla przestrzeni miejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale rosnącemu zaangażowaniu w badania i rozwój technologiczny, LUG Light Factory jest w stanie zaoferować szeroki zakres wsparcia miastom, gminom i innym instytucjom, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców oraz podniesienie efektywności energetycznej infrastruktury oświetleniowej.

Zapraszamy uczestników V edycji Europejskiego Kongresu Samorządowego do odwiedzin stoiska firmowego LUG, na którym nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

LUG Partnerem V edycji Europejskiego Kongresu Samorządowego