Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG na Annual Meeting of the New Champions 2019

28 czerwca 2019

Delegacja LUG weźmie udział w organizowanym przez Światowe Forum Ekonomiczne Annual Meeting of the New Champions 2019, które odbędzie się w dniach 1-3 lipca w chińskim Dalian.

Organizowane przez Światowe Forum Ekonomiczne, Annual Meeting of the New Champions, nazywane również Letnim Davos, jest jednym z największych spotkań liderów biznesu, rządów, społeczeństwa i nauki na świecie. Tegoroczna, 13 edycja wydarzenia zgromadzi około 1800 uczestników z ponad 120 państw, którzy w trakcie ponad 200 sesji roboczych zaplanowanych w 3-dniowej agendzie spotkania będą dyskutować na tematy związane z technologią, zrównoważonym rozwojem, odpowiedzialnością i elastycznością w biznesie.

Udział w Annual Meeting of the New Champions jest doskonałą okazją do interakcji oraz wymiany pomysłów i doświadczeń ze światowymi liderami sektora publicznego i prywatnego, którzy tak jak my, stale szukają innowacyjnych rozwiązań i dostosowują się do warunków dynamicznie zmieniającej się globalnej gospodarki. Dla nas jednym z tego przykładów jest oferowanie usługi dostawy światła w modelu Lighting as a service. Ponieważ dziś nie potrzebujemy posiadać infrastruktury, dziś potrzebujemy efektu, a najlepiej ten trend jest widoczny w obszarze ekonomii współdzielenia – komentuje Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej LUG S.A.

Annual Meeting of the New Champions 2019 to kolejne z cyklu wydarzeń Światowego Forum Ekonomicznego, w którym LUG weźmie udział jako członek tej organizacji.LUG dołączył do Światowego Forum Ekonomicznego, czołowej organizacji międzynarodowej promującej współpracę sektora publicznego i prywatnego, której celem jest poprawa stanu otaczającego nas świata, jako członek Forum w styczniu 2019. Jako lider w obszarze projektowania i produkcji kompleksowych rozwiązań oświetleniowych LED dla profesjonalnych zastosowań, systemów zarządzania inteligentną infrastrukturą oświetleniową czy rozwiązań klasy smart city, LUG oferuje gotowe rozwiązania dla codziennych wyzwań współczesnego świata takich jak poprawa efektywności energetycznej, obniżenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery czy podnoszenie naszego bezpieczeństwa i komfortu.

LUG na Annual Meeting of the New Champions 2019