Wyszukaj

LUG Light Factory

Spotkajmy się na targach light+building 2020!

24 stycznia 2020

W tym roku weźmiemy udział w targach light+building, które odbędą się w dniach 8 – 13.03.2020 r. we Frankfurcie nad Menem. Jest to czołowe wydarzenie w branży oświetleniowej nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. W ostatniej edycji targi odwiedziło ponad 200 tys. osób, które mogły śledzić trendy na blisko 3000 stoisk.

Jako jeden z czołowych europejskich producentów profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych już od 2002 roku mamy okazję regularnie uczestniczyć w tym wydarzeniu jako wystawca, prezentujący innowacyjne produkty i usługi opracowane z myślą o spełnieniu jak najszerszego zakresu potrzeb naszych partnerów biznesowych.

Podczas zbliżającej się edycji light+building spotkamy się z Państwem nie na jednym, jak do tej pory, a na dwóch stoiskach, na których zaprezentujemy rozwiązania dedykowane różnym obszarom aplikacyjnym.

Stoisko 1 (HALA 4.2 stoisko D50) to przestrzeń, w której zaprezentujemy produkty, usługi oraz narzędzia i technologie wspierające naszych klientów przy realizacji projektów z zakresu oświetlenia powierzchni biurowych, przemysłowych, infrastrukturalnych oraz retail.

Stoisko 2 (HALA 4.0 stoiusko A91) na nim zaprezentujemy rozwiązania dla oświetlenia przestrzeni publicznej. Chętnie pokażemy Państwu także nowości produktowe, jak i nasz autorski system zarządzania oświetleniem miejskim. Podzielimy się również swoją wiedzą dotyczącą modelu finansowania oświetlenia w formie usługi. Nasze drugie stoisko jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie tą tematyką wśród różnych interesariuszy zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego.

Targi light+building organizowane będą już po raz dwudziesty. Biorąc pod uwagę, że miniony rok także i w naszej firmie upływa pod hasłem jubileuszu, będzie to podwójna okazja do świętowania! Dlatego tym bardziej już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk podczas light+building 2020 we Frankfurcie nad Menem. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym 30-letnim doświadczeniem w branży oświetleniowej oraz zaprezentujemy efekty pracy całego zespołu LUG. Liczymy na spotkania, które mamy nadzieję,  będą okazją do konstruktywnych dyskusji.

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI I ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ NA LIGHT+BUILDING (KLIJKNIJ TUTAJ)

Tymczasem zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profili w mediach społecznościowych, gdzie będziemy regularnie informować o tym, co przygotowaliśmy dla Państwa specjalnie na tegoroczną edycję light+building!

Spotkajmy się na targach light+building 2020!