Wyszukaj

LUG Light Factory

NIE ZWALNIAMY TEMPA POMIMO KORONAWIRUSA

21 marca 2020

Obecna sytuacja wynikająca z dynamicznego postępowania epidemii wirusa 2019-nCoV (COVID-19) powszechnienie znanego jako koronawirus, wymaga od nas zdecydowanych działań i wdrażania rozwiązań mających na celu zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz utrzymanie niezakłóconego funkcjonowania naszej firmy.

Dzięki podjętym krokom,  zapewniamy Państwu realizację naszych wspólnych projektów na niezmiennie najwyższym poziomie w zakresie produktów i usług, które oferujemy, dbając jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo całego naszego zespołu oraz osób z nami bezpośrednio współpracujących.

W związku z powyższym informujemy, że:

 • Cały czas dokładamy wszelkich starań w celu  utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych, i ich realizacji zgodnie z założonym planem. Jesteśmy gotowi na przyjęcie kolejnych zleceń i produkcję w uzgodnionych terminach.
 • W trybie ciągłym realizujemy dostawy. W tym celu wprowadziliśmy dodatkowe środki ochrony zarówno dla wszystkich członków naszego zespołu, jak i osób z zewnątrz z nami współpracujących.
 • Wdrożyliśmy procedury pozwalające nam na zachowanie łańcucha dostaw, a dzięki optymalizacji pracy personelu produkcyjnego i zmniejszeniu zagęszczenia pracowników gwarantujemy ciągłość produkcyjną i bezpieczeństwo na linii. Zdecydowana większość naszego zespołu administracyjnego pracuje w trybie zdalnym. Wdrożenie pracy w systemie home-office  ma na celu obniżenie ekspozycji oraz zwiększenie bezpieczeństwa naszych pracowników.
 • Ograniczyliśmy podróże służbowe i bezpośrednie spotkania z naszymi partnerami. Mimo to chętnie korzystamy z możliwości,  oferowanych przez narzędzia online. W związku z tym cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do spotkań w formie wideokonferencji
 • Pracujemy nad serią WEBINARIÓW, dzięki którym będą mogli Państwo być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami z życia naszej firmy. O ich tematyce i szczegółowym harmonogramie będziemy informować w osobnych komunikatach.

Ponadto już od lutego b.r. prowadzimy w naszej firmie szereg działań profilaktycznych, by jak najbardziej zadbać o zdrowie zarówno naszego zespołu,  jak i wszystkich osób przebywających w otoczeniu naszej organizacji. W tym celu wprowadziliśmy liczne środki bezpieczeństwa zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia m.in.:

 • umieściliśmy ponad 60 dozowników z płynem do dezynfekcji rąk w naszych zakładach i biurach regionalnych;
 • wprowadziliśmy specjalny harmonogram przerw dla pracowników produkcji w związku z rekomendacją regularnej dezynfekcji rąk;
 • prowadzimy cykliczny pomiar temperatury ciała;
 • wprowadziliśmy obowiązek stosowania maseczek ochronnych dla wszystkich pracowników wykonujących pracę w lokalizacjach LUG oraz obowiązek noszenia rękawiczek dla pracowników mających na co dzień bezpośredni kontakt z osobami spoza naszej organizacji;
 • ograniczyliśmy spotkania wewnętrzne;
 • udostępniliśmy liczne zarządzenia i instrukcje, by nasz zespół wiedział, jak zachować się w sytuacji zagrożenia bezpośrednim zarażeniem wirusem 2019-nCoV (COVID-19);
 • ustaliliśmy specjalne zasady współpracy z firmami kurierskimi oraz zasady transportu wewnętrznego. 

Nieustannie obserwujemy rozwój sytuacji, w której się znajdujemy i postępujemy zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz władz krajowych. Zapewniamy Państwa, że nadal pracujemy, by jak najefektywniej realizować prowadzone przez nas działania i dostarczać Państwu profesjonalne rozwiązania oświetleniowe na najwyższym poziomie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek istotnych zmian związanych z obecną sytuacją będziemy Państwa informować na bieżąco.

NIE ZWALNIAMY TEMPA POMIMO KORONAWIRUSA