Wyszukaj

LUG Light Factory

Targi light+building 2020 ODOWŁANE

07 maja 2020

W związku z obecną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, która niesie za sobą szereg ograniczeń w podróżowaniu oraz zakaz organizacji imprez masowych, mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo osób biorących udział w targach, Messe Frankfurt – organizator light+building – podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia.

Jednocześnie organizatorzy informują, że następna edycja light+building odbędzie się zgodnie z dwuletnim cyklem tj. w terminie 13-18 marca 2022 r.

Light+building to czołowe wydarzenie w branży oświetleniowej nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. W ostatniej edycji targi odwiedziło ponad 200 tys. osób, które mogły śledzić trendy na blisko 3000 stoisk. LUG Light Factory jako jeden z czołowych europejskich producentów profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych już od 2002 roku regularnie uczestniczy w tym wydarzeniu jako wystawca, prezentujący innowacyjne produkty i usługi opracowane z myślą o spełnieniu jak najszerszego zakresu potrzeb naszych partnerów biznesowych.

Pomimo odwołania tegorocznej edycji targów light+building, stale pozostajemy do dyspozycji naszych partnerów i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie zorganizujemy spotkania w formule on-line podczas których przybliżymy nowości w naszej ofercie.

Targi light+building 2020 ODOWŁANE