Wyszukaj

LUG Light Factory

DPS w Kożuchowie kolejną placówką wyposażoną w oprawy PURELIGHT LUG

14 lipca 2020

Rozwiązania PURELIGHT LUG wykorzystujące promieniowanie ultrafioletowe w celu zmniejszenia ryzyka dla zdrowia, to idealne rozwiązanie do zastosowania w miejscach szczególnie narażonych na działanie niebezpiecznych mikroorganizmów.

W dn. 14.07.2020 r.  dostarczyliśmy do Domu Pomocy Społecznej (DPS) w Kożuchowie oprawy PURELIGHT LUG FLOW oraz PURELIGHT LUG DIRECT, umożliwiające skuteczną sterylizację powierzchni i powietrza z niebezpiecznych mikroorganizmów. W oficjalnym spotkaniu, podczas którego doszło do przekazania opraw, wziął udział główny inicjator całego przedsięwzięcia Wadim Tyszkiewicz, obecnie pełniący funkcję Senatora RP (Prezydent miasta Nowa Sól w latach 2002 - 2019) oraz przedstawiciele DPS Kożuchów i naszej firmy.

Poza rozwiązaniami przeznaczonymi do bezpośredniego montażu na ścianie, dostarczyliśmy do DPS-u w Kożuchowie mobilne wersje opraw, dzięki którym możliwa jest sterylizacja różnych pomieszczeń w zależności od bieżących potrzeb.

Bardzo cieszymy się, że na co dzień w naszym Domu Pomocy Społecznej będziemy mogli korzystać z lamp PURELIGHT LUG, które z pewnością przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa zarówno naszych podopiecznych, jak i całego personelu. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie specjalistów z firmy LUG Light Factory, którzy nie tylko dostarczyli do nas swoje rozwiązania wykorzystujące technologię UV-C, ale również zadbali o to, by dobrać odpowiednie warianty opraw tak, by spełniały indywidualne potrzeby naszej placówki” – komentuje Jolanta Szatkowska, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kożuchowie.

Dom Pomocy Społecznej w Kożuchowie to kolejne miejsce, do którego dostarczyliśmy rozwiązania PURELIGHT LUG. W ub. tygodniu nasze lampy trafiły do Wielospecjalistycznego Szpitala SPZPZ w Nowej Soli, gdzie obecnie 26 sztuk PURELIGHT LUG HYBRID każdego dnia eliminuje do 99,9% bakterii, wirusów, pleśni czy grzybów w pomieszczeniach.

Ostatnie miesiące pokazały, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo zwłaszcza w obiektach użytku publicznego i placówkach medycznych, gdzie każdego dnia wiele osób narażonych jest na działanie niebezpiecznych mikroorganizmów. Społeczna świadomość w tym zakresie nieustannie rośnie, czego efektem jest duże zainteresowanie naszymi produktami do sterylizacji pomieszczeń. Dom Pomocy Społecznej w Kożuchowie, to kolejna placówka, która dzięki oprawom PURELIGHT LUG będzie bezpieczniejsza.  Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym obdarowują Państwo rozwiązania z naszego portfolio produktowego. Zespół specjalistów LUG każdego dnia dokłada wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw potrzebom dyktowanym przez dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość, czego efektem są chociażby nowe warianty opraw w rodzinie PURELIGHT LUG, podnoszące zakres ich stosowania, dzięki możliwości mobilnej aplikacji lamp w pomieszczeniach” – komentuje Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

Rodzina opraw PURELIGHT LUG wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe w celu zmniejszenia ryzyka dla zdrowia,  uniemożliwiając rozmnażanie niebezpiecznych mikroorganizmów.  Promieniowanie UV-C to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza i powierzchni (ściany, blaty, przedmioty itp.). Eliminuje do 99,9% bakterii, wirusów, pleśni czy grzybów w pomieszczeniu. Udowodniona skuteczność długości fali 253,7 nm pozwala osiągnąć  wysoki efekt dezynfekcji. Oprawy PURELIGHT LUG można z powodzeniem wykorzystać nie tylko w placówkach medycznych, ale także w jednostkach oświaty, administracji publicznej,  transporcie publicznym, firmach usługowych i zakładach produkcyjnych.

Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową działającą w 70 krajach na całym świecie, która swoje 30 lat ciągłego rozwoju zawdzięcza przede wszystkim zdolności reagowania na potrzeby rynków wschodzących. W oparciu o branżowe „know-how”, które zdobyliśmy przez dziesięciolecia, korzystając z doświadczenia naszego zespołu projektantów i inżynierów zatrudnionych w zakładach produkcyjnych w całej Europie, przedstawiamy nową ofertę produktową - rodzinę opraw UV-C zapewniającą doskonałe wyniki sterylizacji pomieszczeń. Ideą stworzenia nowej grupy produktów była ochrona zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Nasi specjaliści zaangażowani w powyższy projekt są gotowi doradzić w wyborze najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań oświetleniowych dla każdego rodzaju przestrzeni wymagającej sterylizacji.

 

DPS w Kożuchowie kolejną placówką wyposażoną w oprawy PURELIGHT LUG