Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG wśród firm wyróżnionych przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF)

03 sierpnia 2020

Jak czytamy w artykule opublikowanym przez WEF, LUG Light Factory to jedna z firm, która w odpowiedzi na pandemię koronawirusa, dzięki swojej szybkiej reakcji i 30-letniemu doświadczeniu, znalazła nowy kierunek rozwoju, czego efektem są rozwiązania PURELIGHT LUG.

Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało na łamach swojej strony internetowej artykuł podejmujący temat dobrych praktyk, sposobów, dzięki którym przedsiębiorstwa potrafią przetrwać obecny kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma LUG Light Factory - uznana za dynamicznie rozwijające się i przyszłościowe przedsiębiorstwo – posłużyła jako przykład firmy, której szybka reakcja oraz umiejętność dostosowania się do potrzeb rynkowych, pomogły znaleźć nowy kierunek rozwoju w odpowiedzi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa.

Efektem podjętych działań przez LUG Light Factory są rozwiązania PURELIGHT LUG – nowa rodzina opraw UV-C zapewniająca skuteczną sterylizację powierzchni i powietrza z niebezpiecznych mikroorganizmów. W pełni zaprojektowane, wdrożone i wyprodukowane w Polsce lampy UV-C swoje zastosowanie znajdują zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym, w tym m.in. w placówkach medycznych, jednostkach oświatowych i administracji publicznej, środkach komunikacji.

Jak podkreślono w artykule WEF, tak skuteczna reakcja nie byłaby możliwa, gdyby nie 30-letnie doświadczenie w branży oświetleniowej i know-how całego zespołu specjalistów. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania zostały docenione przez ekspertów Światowego Forum Ekonomicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią całego artykułu, który dostępny jest TUTAJ.

LUG dołączył do Światowego Forum Ekonomicznego, czołowej organizacji międzynarodowej promującej współpracę sektora publicznego i prywatnego, której celem jest poprawa stanu otaczającego nas świata, jako członek Forum w styczniu 2019.  Jako lider w obszarze projektowania i produkcji kompleksowych rozwiązań oświetleniowych LED dla profesjonalnych zastosowań, systemów zarządzania inteligentną infrastrukturą oświetleniową czy rozwiązań klasy smart city, LUG oferuje gotowe rozwiązania dla codziennych wyzwań współczesnego świata takich jak poprawa efektywności energetycznej, obniżenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery czy podnoszenie naszego bezpieczeństwa i komfortu.

LUG wśród firm wyróżnionych przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF)