Wyszukaj

LUG Light Factory

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

29 stycznia 2021

W najbliższą niedzielę tj. 31 stycznia 2021 roku odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku nasza firma chętnie zaangażowała się w tę szlachetną akcję. Tym razem zaopatrzyliśmy zielonogórski sztab WOŚP w maseczki ochronne. W tym wyjątkowym czasie chcemy szczególnie zadbać o bezpieczeństwo wolontariuszy, którzy w najbliższą niedzielę wyruszą na ulice, by kwestować na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fundacja charytatywnych, której celem od blisko 30 lat jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Mamy nadzieję, że najbliższy 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pobije wynik sprzed roku, kiedy to zebrano ponad 186 133 610,66  PLN. Cieszymy się niezmiernie, że i w tym roku możemy dołożyć swoją cegiełkę, wspierając wolontariuszy zielonogórskiego sztabu.

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy