Wyszukaj

LUG Light Factory

inteLUG - inteligentny system zarządzania oświetleniem

16 marca 2016

LUG Light Factory z dumą przedstawia inteLUG – swoje najnowsze osiągnięcie w dziedzinie nowoczesnego i efektywnego zarządzania oświetleniem. inteLUG to inteligentny, mobilny system, dzięki któremu zarówno sterowanie grupami opraw, jak i tworzenie dla nich scenariuszy działań odbywa się w prosty sposób, z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą komputera, tabletu, lub telefonu komórkowego.

inteLUG pozwala użytkownikowi zarówno na przejęcie zupełnej kontroli nad trybem działania zarządzanych przez niego opraw, jak i na zautomatyzowanie pracy oświetlenia. System umożliwia również dowolne grupowanie opraw oraz tworzenie warunków dla określonego zachowania, np. w przypadku awarii.

LUG Light Factory  dołożyło wszelkich starań, by korzyści płynące ze stosowania inteLUG nie kończyły się na prostej obsłudze oprogramowania i szerokim wachlarzu możliwości. inteLUG to przede wszystkim wymierne oszczędności, dzięki  ograniczeniu kosztów związanych z obsługą i  serwisowaniem opraw.

Pobierz broszurę
inteLUG

inteLUG firmy LUG Light Factory to przyszłość efektywnego zarządzania systemami oświetleniowymi. Serdecznie zapraszamy państwa do pełniejszego zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez nasz system w poświęconej mu broszurze informacyjnej.

 

 

inteLUG - inteligentny system zarządzania oświetleniem