Wyszukaj

LUG Light Factory

TOP DESIGN AWARD 2016 DLA TINO LB LED!

18 marca 2016

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że oprawa TINO LB LED należąca do portfolio marki LUGBOX otrzymała nagrodę TOP DESIGN AWARD 2016 w kategorii “OŚWIETLENIE”.

Top Design 2016 AwardTOP DESIGN AWARD to nagroda przyznawana w ramach wydarzenia ARENA DESIGN. Jest to jedyne w Polsce forum biznesowych spotkań dla producentów i projektantów a zarazem przestrzeń do prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.  Jury pod przewodnictwem Bogumiły Jung, prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, przyznało nagrodę TOP DESIGN AWARD oprawie TINO LB LED.

Wyróżnienie dla TINO LB LED uzasadniono połączeniem oryginalnej formy i innowacyjności technicznej, z zastosowaniem zasad ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania. Nagroda TOP DESIGN AWARD to kolejne trofeum dla LUG Light Factory, które potwierdza, że nasz oprawy oświetleniowe odznaczają się nowoczesnym i jedynym w swoim rodzaju designem.

TINO LB LED to projektor przeznaczony specjalnie do oświetlenia powierzchni handlowych i akcentowego oświetlania wystaw. Oprawa ta jest dostępna w dwóch wersjach: 2000 i 3000 lm oraz dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Odznacza się również interesującym wzornictwem korpusu z wtryskiwanego aluminium i kontrastowym detalem w postaci czarnego pierścienia mocującego. Niezależnie od wybranej mocy TINO LED  występuje w dwóch kątach świecenia: 20˚ i 40˚. Istotną cechą tego produktu jest autorski system pasywnego chłodzenia, który poprawia odprowadzanie ciepła, a tym samym przedłuża żywotność modułu LED.  TINO LB LED jest przystosowany do bezpośredniego podłączenia do szyny trójfazowej i nie wymaga zasilacza

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

TOP DESIGN AWARD 2016 DLA TINO LB LED!