Wyszukaj

LUG Light Factory

Wyróżnienie w konkursie StandOUT. Light + Building 2016

03 października 2016

Aktualizacja!

Z radością informujemy, iż stoisko LUG Light Factory uzyskało WYRÓŻNIENIE HONOROWE w konkursie StandOUT. Light + Building 2016. Będąc firmą niezwykle zaangażowaną w jakość wzornictwa oferowanych opraw cieszymy się, że wyróżnia nas także jakość stoisk, na których nasze produkty prezentujemy.

Dziękujemy za oddane głosy!


Z radością informujemy, że stoisko naszej firmy zostało wytypowane do udziału w najnowszej edycji StandOUT – konkursu na najciekawsze polskie stoisko na targach Light + Building 2016!

Targi Light + Building, które odbywają się co dwa lata we Frankfurcie nad Menem to jedno z najważniejszych wydarzeń branży oświetleniowej na świecie. W tegorocznej edycji targów wzięło udział ponad 2500 wystawców, w tym aż 64 z Polski. Spośród wszystkich polskich firm prezentujących swoją ofertę na Light + Building 2016, organizatorzy StandOUT wybrali 48 do udziału w konkursie na najciekawsze stoisko targowe.

Organizowany przez Exspace i objęty patronatem m.in. Messe Frankfurt, StandOUT Light + Building 2016 to już 27. edycja konkursu z tej serii. Konkurs debiutował w 2012 roku i szybko zyskał popularność jako wiodące źródło informacji zarówno dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych jak i dla wszystkich osób zainteresowanych produktami i rozwiązaniami prezentowanymi podczas imprez targowych na całym świecie. W poprzednich 26 edycjach StandOUT oddano łącznie ponad 64 000 głosów.

Więcej informacji o naszym stoisku na tegorocznej edycji Light + Building znajdą Państwo TUTAJ

Zapraszamy do głosowania na nasze stoisko w konkursie StandOUT!

 

LUG_stand_OUT

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z działem marketingu naszej firmy: marketing@lug.com.pl

--

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

Wyróżnienie w konkursie StandOUT. Light + Building 2016