Wyszukaj

LUG Light Factory

Kolejne zwycięstwo LUG w konkursie Złota Strona Emitenta!

09 czerwca 2016

Serwis Relacji Inwestorskich LUG S.A. po raz piąty zwyciężył w konkursie Złota Strona Emitenta w kategorii spółek z rynku NewConnect.

Wygrana w tegorocznej edycji to dla LUG czwarte zwycięstwo z rzędu i piąta nagroda w całej historii konkursu. Spółka została wyróżniona za profesjonalne podejście do komunikacji z inwestorami zarówno poprzez serwis internetowy relacji inwestorskich, jak również bezpośrednie relacje za pośrednictwem komunikacji mailowej.

Kapituła VIII edycji konkursu Złota Strona Emitenta oceniła strony spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz rynku NewConnect, weryfikując ich wartość merytoryczną, aktualność i użyteczność dla inwestorów i akcjonariuszy. W skład jury konkursowego weszli specjaliści z dziedzin grafiki, komunikacji marketingowej, dziennikarstwa, ekonomii czy Relacji Inwestorskich.

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

Kolejne zwycięstwo LUG w konkursie Złota Strona Emitenta!