Wyszukaj

LUG Light Factory

CRUISER 2 LED laureatem iF DESIGN AWARD 2017

01 lutego 2017

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszej firmy w prestiżowym konkursie iF DESIGN AWARD. Tym razem laureatem w kategorii Produkty Oświetleniowe została oprawa CRUISER 2 LED.

Podczas pracy nad CRUISER 2 LED zespół projektowy wziął pod uwagę potrzeby zarówno inwestorów dokonujących wyboru rozwiązań oświetleniowych dla danego obiektu, ich instalatorów, jak i osób, które będą na co dzień pracować w oświetlonej przez ten produkt przestrzeni. Dzięki temu, produkt wyróżnia się spośród innych dostępnych opraw tego typu bardzo wysoką jakością wykonania, sprawnością optyczna, kulturą techniczną zastosowanych rozwiązań, subtelną formą, mnogością metod montażu oraz wygodnym dla użytkownika opakowaniem.

CRUISER 2 LED

Cieszymy się, że oprócz uznania użytkowników, potwierdzeniem najwyższej jakości wzornictwa naszego produktu jest tak prestiżowe wyróżnienie jak iF DESIGN AWARD.

Od ponad 60 lat logo iF DESIGN AWARD jest uznanym na arenie międzynarodowej symbolem największych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.  O wyborze laureatów decyduje blisko 60 cenionych specjalistów z ponad 20 krajów w oparciu o jasno określone kryteria. Przyznanie tak prestiżowej nagrody dla CRUISER 2 LED w tym roku, a POWERLUG LED w 2016 r, potwierdza, iż LUG Light Factory produkuje oprawy oświetleniowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

CRUISER 2 LED laureatem iF DESIGN AWARD 2017