Wyszukaj

LUG Light Factory

Witamy POWERLUG MINI LED!

02 marca 2017

POWERLUG MINI LED to nowoczesny naświetlacz na źródła światła LED. Jego wzornictwo opiera się na sprawdzonym i docenionym na rynku modelu POWERLUG LED, nagrodzonym w konkursie IF DESIGN AWARD 2016.

POWERLUG MINI LED jest uzupełnieniem oferty naświetlaczy marki LUG o produkt o mniejszych mocach i strumieniach. Oprawa ta jest dedykowana do oświetlenia obiektów przemysłowych, magazynów, parkingów, placów miejskich oraz obiektów sportowych. Bardzo dobrze sprawdzi się również do iluminacji architektury.

Produkt posiada cechy cenione u swojego „starszego brata”, czyli brak radiatora, samoczyszczącą powierzchnię, czy niewielką powierzchnię eksponowaną na wiatr. Posiada to samo dobrze przemyślane rozwiązanie montażowe- oddzielny uchwyt bez luźnych elementów, montowany do ściany, na który nakłada się oprawę. Dzięki takiemu przygotowaniu produktu montażu dokonuje tylko jedna osoba. Jest to zdecydowany wyróżnik na tle produktów konkurencyjnych.

POWERLUG MINI LED jest dostępny w kilku optykach, dobieranych do potrzeby użytkownika. W zależności od wariantu moc oprawy wynosi od 27 do 73 W, przy strumieniu od odpowiednio 3250 do 7500 lm. Skuteczność oprawy przekracza w każdym z dostępnych wariantów produktu 100 lm/W. POWERLUG MINI LED to zrównoważone połączenie cech takich jak wielość strumienia świetlnego, moc, ciężar, gabaryt, prostota konstrukcji, a także niezawodność. Jego charakterystyczny, ale dyskretny wygląd sprawi, że oprawa ta doskonale wkomponuje się w otoczenie. A tam, gdzie jej światło nie wystarczy doskonale zagra w duecie ze swym „starszym bratem” POWERLUG LED, zachowując spójność estetyczną całego oświetlenia.

 Dlaczego POWERLUG MINI LED?

  • Wysoka skuteczność > 100 lm/W
  • Żywotność (L70B50) 100 000 h
  • Temp. barwowa: 4000K, 5700K
  • Pasywny system chłodzenia
  • Praca w temp. od -40 do + 40 °C
  • Nowoczesne wzornictwo
  • Prosty, jednoosobowy montaż, niewymagający otwierania oprawy
Przejdź do strony produktowej