Wyszukaj

LUG Light Factory

Red Dot Design Award dla CRUISER 2 LED!

04 kwietnia 2017

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszej firmy w prestiżowym konkursie wzorniczym. Oprawa oświetleniowa CRUISER 2 LED otrzymała nagrodę Red Dot Design Award! To kolejne w tym roku, po iF DESIGN AWARD prestiżowe wyróżnienie dla tego produktu

Podczas pracy nad CRUISER 2 LED zespół projektowy wziął pod uwagę potrzeby zarówno inwestorów dokonujących wyboru rozwiązań oświetleniowych dla danego obiektu, ich instalatorów, jak i osób, które będą na co dzień pracować w oświetlonej przez ten produkt przestrzeni. Dzięki temu, produkt wyróżnia się spośród innych dostępnych opraw tego typu bardzo wysoką jakością wykonania, sprawnością optyczna, kulturą techniczną zastosowanych rozwiązań, subtelną formą, mnogością metod montażu oraz wygodnym dla użytkownika opakowaniem.

red dot

Cieszymy się, że oprócz uznania użytkowników, potwierdzeniem najwyższej jakości wzornictwa naszego produktu są tak prestiżowe wyróżnienia jak Red Dot Design Award i iF DESIGN AWARD.

Od 1955 r.,  jury składające się z ponad 40 ekspertów z całego świata przyznaje nagrodę  Red Dot Award najlepszym produktom wprowadzonym w danym roku na rynek. Do odznaczenia charakterystycznym logo Red Dot wybierane są te produkty, które wyróżniają się od innych dostępnych na rynku m.in. pod kątem innowacyjności, jakości wykonania czy użyteczności. Fakt przyznania tej prestiżowej nagrody oprawie oświetleniowej z portfolio LUG Light Factory, świadczy o tym, że firma LUG osiągnęła najwyższy światowy poziom w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Red Dot Design Award dla CRUISER 2 LED!