Wyszukaj

LUG Light Factory

Pracownik Laboratorium - Metrolog

Numer ogłoszenia: 02/11/M
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Zielona Góra

Profil kandydata / Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku: elektronika/elektrotechnika/telekomunikacja bądź pokrewne. Mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Znajomość zjawisk, norm i metod badań z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).
  • Umiejętność obsługi oscyloskopów, analizatorów widma.
  • Umiejętność realizacji pomiarów napięcia, prądu, mocy.
  • Mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych G1 (eksploatacja do 1 kV).
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, schematy urządzeń elektronicznych, normy).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 bądź wyższym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność w realizacji powierzonych zadań.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie testów funkcjonalnych oraz testów z zakresu EMC
  • Charakteryzacja urządzeń
  • Analiza metrologiczna
  • Archiwizacja wyników badań

Jako członek naszej organizacji będziesz mieć możliwość:

  • Objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami
  • Skorzystania z karty Multisport
  • Dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych
  • Aktywnej integracji z koleżankami i kolegami

Aplikacje (list motywacyjny oraz CV) prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia z dopiskiem "02/11/M" mailowo lub listownie:

Rekrutacja@lug.com.pl

LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11
65-127 Zielona Góra

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

lug firma