Wyszukaj

LUG Light Factory

Projektant Instalacji Elektrycznych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Zielona Góra

Profil kandydata / Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, automatyka, robotyka lub kierunki pokrewne
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Eplan, Dialux/Relux
  • Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych i branży elektrycznej/oświetleniowej
  • Uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji elektrycznych mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia SEP 1kV – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Główne obowiązki:

  • Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych dla infrastruktury elektroenergetycznej
  • Pozyskiwanie warunków technicznych, definiowanie założeń i wymagań projektowych
  • Udział w wykonywaniu wizji lokalnych i inwentaryzacji w terenie
  • Pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej
  • Uzgadnianie i weryfikacja dokumentacji projektowej, kontakt z instytucjami, urzędami, inwestorami
  • Sporządzanie analiz technicznych, przedmiarów i kosztorysów
  • Doradztwo i konsultacje techniczne

Jako członek naszej organizacji będziesz miał możliwość:

  • Objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami
  • Skorzystania z karty Multisport
  • Dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych
  • Aktywnej integracji z koleżankami i kolegami

Aplikacje (list motywacyjny oraz CV) prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia z dopiskiem "01/12/LS" na adres mailowy:

rekrutacja@lug.com.pl
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11
65-127 Zielona Góra

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

lug firma