Cztery oprawy, jedno twórcze DNA


Uwolnij potencjał kreatywności z nowościami produktowymi LUG Light Factory!Z przyjemnością przedstawiamy cztery rodziny opraw dla architekta, projektanta wnętrz i włodarza. Oprawy ATLANTYK 2.0, AVENIDA, LUGTRACK EVO i NOISE dedykujemy profesjonalistom, którzy na co dzień współtworzą przestrzeń. Poznaj historię każdej z nich i dowiedz się jak produkty LUG wspierają Twórców!

Dopełnienie kreatywności


W LUG Light Factory wspieramy twórców na każdym etapie projektu, oferując produkty i usługi, które dopełniają kreatywność. Podzielimy się doświadczeniem, żebyś mógł zrealizować swoje założenia dokładnie tak, jak planujesz! Zaczynamy!Przejdź na stronę internetową


Strona internetowa Dopełnienie Kreatywności to centrum wiedzy, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o nowościach. Zakładki produktowe przedstawiają techniczne i funkcjonalne korzyści opraw LUG. Na podstronie O nas pokazujemy jak ważną rolę odgrywa wsparcie procesu kreatywnego i współdzielenie doświadczenia, które zawieramy w każdej naszej oprawie. Na stronie znajdują również materiały do pobrania, harmonogram webinariów i formularz kontaktowy.

W ramach kampanii Dopełnienie Kreatywności przygotowaliśmy dla Ciebie:


  • Aplikację mobilną LUG AR (Augmented Reality), dzięki której jeszcze lepiej poznasz nowości produktowe LUG,
  • Cykl eksperckich webinariów, podczas których dowiesz się, jak w pełni wykorzystać je w swojej codziennej pracy.

Doświadczenie, którego możesz być pewien!Współdzielimy twórcze DNA, dzięki czemu rozumiemy proces kreatywny i wiemy, jak istotną rolę odgrywa światło w tworzeniu przestrzeni. Od prawie 30 lat pomagamy określać jej charakter. Produkty i usługi LUG sprawdziły się już w ponad 67 krajach świata. To gwarancja doświadczenia, które zawieramy w każdej naszej oprawie.


Bądź na bieżąco i śledź kanały społecznościowe LUG!
#creativeDNA

LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, 65-127 Zielona Góra
tel. +48 68 45 33 200,  marketing@lug.com.pl 

Treść nie wyświetla się prawidłowo? Zobacz Newsletter w przeglądarce
Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas dalszych newsletterów wypisz się z listy mailingowej