Nowości produktowe LUG

Twórca i przestrzeń, którą kreuje, przez pewien czas tworzą jedność. Dowiedz się, jak nasze oprawy pomagają wyzwolić pełen potencjał kreatywności.

Pięć opraw
jedno twórcze DNA

Z przyjemnością przedstawiamy pięć rodzin opraw dla architekta, projektanta wnętrz i włodarza. ATLANTYK 2.0, AVENIDA, LUGTRACK EVO, NOISE i TRAFFIK dedykujemy profesjonalistom, którzy na co dzień współtworzą przestrzeń.

Radość
projektowania

W LUG Light Factory wspieramy twórców na każdym etapie projektu, oferując produkty i usługi, które dopełniają kreatywność. Pełna customizacja, dedykowane wsparcie projektowe, obsługa gwarancyjna i tylko najlepsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że Ty możesz skupić się na tym, co najważniejsze.

Zobacz jak projektujemy

Doświadczenie, którego możesz być pewien

Współdzielimy twórcze DNA, dzięki czemu rozumiemy proces kreatywny i wiemy, jak istotną rolę odgrywa światło w tworzeniu przestrzeni. Od prawie 30 lat pomagamy określać jej charakter. Produkty i usługi LUG sprawdziły się już w ponad 67 krajach świata. To gwarancja doświadczenia, które zawieramy w każdej naszej oprawie.

Zobacz przykładowe realizacje

LUG w liczbach

30

Lat doświadczenia

70

Rynków

8

Spółek

670+

Pracowników

Platforma komunikacyjna
Nowości 2018

Odkryj pełnię możliwości nowych opraw oświetleniowych podczas internetowych warsztatów kreatywnych, twórz iluminacje świetlne korzystając z trójwymiarowych modeli nowych produktów i śledź nas w mediach społecznościowych!

Wpisz adres email, na który wyślemy Ci broszurę Nowości LUG 2018 i materiały pomocnicze.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory