Dopełnienie kreatywności

Moment, w którym wizja nabiera formy, a światło odkrywa jej znaczenie, określa charakter przestrzeni i decyduje o jej tożsamości.
W LUG Light Factory wspieramy twórców na każdym etapie projektu oferując produkty i usługi, które dopełniają kreatywność.

Od początku funkcjonowania firmy LUG opieramy nasze działania na zrozumieniu potrzeb Klientów i dostarczaniu rozwiązań spełniających ich oczekiwania. Dzięki innowacyjności, ciągłemu podnoszeniu jakości produktów, procesów i obsługi oraz partnerskiemu podejściu do Klientów LUG należy dziś do globalnych dostawców rozwiązań oświetleniowych.

Produkt dopasowany do Twoich potrzeb

Oferujemy pełną elastyczność i multikonfigurowalność opraw, dzięki czemu bez ograniczeń zaprojektujesz światło dokładnie tak, jak chcesz!

Współdzielenie
doświadczenia

Przestrzeń inspiruje i sprawia, że czujemy się dobrze. W LUG wierzymy w twórcze podejście do projektowania miejsc - bardziej niż samych budynków, i pozytywnych uczuć - w miejsce samej infrastruktury. Podzielmy się doświadczeniem, żebyś mógł zrealizować swoje założenia dokładnie tak, jak planujesz.

Wsparcie
na każdym etapie projektu

Poznaj pełnię możliwości profesjonalnego wsparcia LUG, inspirowanego doświadczeniem i najnowocześniejszą technologią. Finansowanie inwestycji, projektowanie rozwiązań, nowoczesna technologia Smart City - eksperci LUG dzielą się wiedzą na każdym etapie projektu, tak abyś mógł korzystać tylko z najlepszych rozwiązań!

Najważniejszy
jesteś Ty!

Z przyjemnością przedstawiamy cztery rodziny opraw dla architekta, projektanta wnętrz i włodarza. Oprawy ATLANTYK 2.0, AVENIDA, LUGTRACK EVO i NOISE dedykujemy profesjonalistom, którzy na co dzień współtworzą przestrzeń. Poznaj historię każdej z nich i dowiedz się, jak możesz je wykorzystać przy swojej pracy!

O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory