ATLANTYK 2.0

Wszechstronność

Zamknięta w nowoczesnej formie

O oprawie

ATLANTYK 2.0 zaprojektowany został do oświetlenia obiektów przemysłowych, magazynów, warsztatów oraz nowoczesnych pomieszczeń architektonicznych. Wszechstronność produktu znajduje odzwierciedlenie w wersjach: BASIC, OPTI i LOFT, które charakteryzują się odmiennym designem, i różnymi parametrami technicznymi. Jest to produkt, którym oświetlisz każde, nawet najbardziej wymagające wnętrze.

ATLANTYK 2.0 cechują nie tylko wysokie parametry techniczne, ale także niepowtarzalny design. Dopełniające się wersje: BASIC, OPTI i LOFT pozwolą Ci łatwiej niż kiedykolwiek wydobyć charakter przestrzeni, którą oświetlasz.

Najwyższe parametry optyczne, w połączeniu z wysoką odpornością zapewniają doskonałą jakość światła, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Nie tylko podniesiesz efektywność i bezpieczeństwo, ale również wygenerujesz znaczące oszczędności eksploatacyjne.

Oprawa zaprojektowana z myślą o wygodnym, jednoosobowym montażu. Pozwala szybko i wygodnie zamontować oprawę zarówno na dużych wysokościach, jak i w trudnych warunkach środowiskowych.

Duża różnorodność wariantów w obrębie jednej rodziny daje możliwość dobrania najlepszej oprawy do Twojego projektu.

Rodzina opraw ATLANTYK 2.0 umożliwia wybór rodzaju okablowania oraz sposobu montażu, co pozwala na wykorzystanie najlepszego rozwiązania dedykowanego danej powierzchni.

MULTIkonfigurowalność

Dostosuj oprawę do swoich potrzeb

Rodzina ATLANTYK 2.0

Możliwość łączenia opraw w linie

Zachowaj jednolity charakter oświetlenia w pomieszczeniu poprzez połączenie opraw w system. Dzięki możliwości zastosowania okablowania przelotowego nie ma konieczności doprowadzania zasilania do każdej oprawy z osobna, a wygodna wtyczka Wieland umożliwi Ci szybkie i bezpieczne podłączenie.

O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory