ATLANTYK 2.0
BASIC LED

Wszechstronność

Zamknięta w nowoczesnej formie

Uniwersalny charakter. Tylko najlepsze rozwiązania.

Uniwersalna oprawa przemysłowa ATLANTYK 2.0 BASIC LED to twórcze rozwinięcie popularnej oprawy ATLANTYK LB. Wydajny układ zasilający, połączony z precyzyjnie dobranymi źródłami LED pozwolił otrzymać idealne warunki termiczne wydłużające żywotność i uzyskać imponującą skuteczność.

>140 lm/W

Po pierwsze: Przyjemne światło!

Zastosowany mleczny klosz zapewnia przyjemne, łagodne światło i równomierny, obszarowy rozsył światła.

Po drugie: Wydajność!

Oprawa ATLANTYK 2.0 BASIC LED zapewnia wysoką efektywność i skuteczność świetlną, którą potwierdzamy pięcioletnią gwarancją.

Po trzecie: Wygoda!

Dzięki zastosowaniu wtyczek Wieland szybko i wygodnie podłączysz oprawę do zasilania, zbudujesz linię i zaaplikujesz oprawę gdziekolwiek chcesz!

Zobacz film montażowy

Parametry

Moc oprawy

do 48 W

Żywotność (L80B10)

100000 h

Strumień oprawy

do 7050 lm

Stopień szczelności

IP 65

Skuteczność oprawy

do 148 lm/W

Odporność na uderzenia

IK 08

Zobacz szczegóły dotyczące parametrów technicznych

Pobierz kartę katalogową lub przejdź na stronę produktową:

Karta katalogowa Strona produktowa

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory