MULTIkonfigurowalność

Rodzina opraw ATLANTYK 2.0 umożliwia wybór najlepszego rozwiązania do Twoich potrzeb. Nie tylko masz wpływ na jej wygląd, ale także możesz dostosować jej funkcjonalności poprzez dobór osprzętu według własnych potrzeb.
Czytaj dalej
Typ oprawy

Wybierz oprawę z rodziny ATLANTYK 2.0, która spełni Twoje oczekiwania estetyczne i zapewni najwyższe parametry techniczne.

Zasilacz

Stwórz z nami spersonalizowane aranżacje świetlne. Dzięki regulacji natężenia oświetlenia masz realny wpływ na generowane oszczędności.

Okablowanie

Wybierz jeden z czterech dostępnych wariantów okablowania i połącz oprawy w system. Istnieje możliwość wyboru okablowania standardowego i przelotowego 5 i 7 żyłowego.

Tryb awaryjny

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i najbliższych. W specjalnie zaprojektowanej obudowie umieszczone zostały dodatkowe diody pracujące w trybie awaryjnym.

Czujnik ruchu

Ogranicz działanie opraw oświetleniowych wyłącznie do sytuacji niezbędnych. Wpływa to nie tylko na poziom bezpieczeństwa, ale również na generowane oszczędności.

Sposób podłączenia

Rodzina opraw ATLANTYK 2.0 umożliwia wybór sposobu podłączenia. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać podłączenie z boku oprawy, lub w wariancie Custom z góry.

Sposób montażu

Masz wpływ również na sposób montażu i rodzaju zwieszenia opraw. Wybierz jedną z dostępnych zawiesi i stwórz spójne, minimalistyczne wnętrze.

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory