ATLANTYK 2.0
LOFT LED

Stylowe dopełnienie przestrzeni

Stylowe dopełnienie przestrzeni

Oprawa ATLATYK 2.0 LOFT LED dedykowana dla architektów, projektantów wnętrz i wszystkich twórców, którzy poszukują tylko najlepszych rozwiązań. Idealnie wkomponuje się w nowoczesne miejsca biurowe czy pomieszczenia loftowe - nadając charakteru Twojej przestrzeni.

>140 lm/W

Unikalny
układ optyczny

Olśnienie zostało skutecznie ograniczone, dzięki zastosowaniu specjalnego rastra - wszystko dla komfortu pracy użytkowników.

Oryginalna obudowa

Wybierz kolor obudowy pasujący do oświetlanego wnętrza. Oprawa dostępna jest w kilku wariantwach kolorystycznych oraz w wersji transparentnej.

Parametry

Moc oprawy

do 51 W

Żywotność (L80B10)

100000 h

Strumień oprawy

do 7050 lm

Stopień szczelności

IP 65

Skuteczność oprawy

do 144 lm/W

Odporność na uderzenia

IK 08

Zobacz szczegóły dotyczące parametrów technicznych

Pobierz kartę katalogową lub przejdź na stronę produktową:

Karta katalogowa Strona produktowa

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory