ATLANTYK 2.0
OPTI LED

Ukierunkowane światło

dla wymagających

Ukierunkowane światło dla wymagających

ATLANTYK 2.0 OPTI LED to oprawa, która łączy w sobie wszystkie zalety wersji BASIC z ukierunkowanym światłem najwyższej jakości. Wyróżnia ją starannie zaprojektowany układ optyczny, którym selektywnie oświetlisz hale magazynowe, wąskie alejki, czy też warsztaty. Sprawdzi się doskonale tam, gdzie potrzebujesz ukierunkowanego strumienia świetlnego.

>130 lm/W

Niski współczynnik olśnienia UGR<22

Oprawa spełniająca wszelkie parametry techniczne niezbędne do oświetlenia hal magazynowych i wszelkich miejsc, w których wymagane jest obniżenie współczynnika UGR.

Starannie zaprojektowane
układy optyczne

W oprawie zastosowano optyki dedykowane do układu awaryjnego, precyzyjnie doświetlające ciągi komunikacyjne. Dostępne optyki: optyka obniżająca efekt olśnienia 30°, optyka ekstrudowana o kącie 60° i dwie optyki układu awaryjnego: punktowa wąska i szeroka. Zapytaj naszych projektantów o najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji!

Łatwe podłączenie

Dzięki zastosowaniu wtyczek Wieland szybko i wygodnie podłączysz oprawę do zasilania, zbudujesz linię i zaaplikujesz oprawę gdziekolwiek chcesz!

Zobacz film montażowy

Parametry

Moc oprawy

do 46 W

Żywotność (L80B10)

100000 h

Strumień oprawy

do 6200 lm

Stopień szczelności

IP 65

Skuteczność oprawy

do 138 lm/W

Odporność na uderzenia

IK 08

Zobacz szczegóły dotyczące parametrów technicznych

Pobierz kartę katalogową lub przejdź na stronę produktową:

Karta katalogowa Strona produktowa

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory