AVENIDA LENS LED

Ukierunkowane światło

dla Twojej inwestycji

Ukierunkowane światło dla Twojej inwestycji

Ukierunkowany strumień światła, który możesz dowolnie kształtować, pochodzi z 4 niezależnych modułów LED wytwarzanych w naszej fabryce. Dzięki niemu efektywnie doświetlisz ciągi piesze, wydobędziesz detal architektoniczny, czy też obszarowo oświetlisz otwartą przestrzeń. Projektanci LUG pomogą Ci maksymalnie wykorzystać potencjał oprawy AVENIDA LENS LED.

Laureat konkursu
if Design Award 2019

Architekci i miejscy planiści doceniają fakt, że ukierunkowane światło LED w połączeniu z nowoczesnym designem pozwala tworzyć atrakcyjną i bezpieczną przestrzeń miejską.

Przemyślany montaż

Kompaktowy gabaryt wraz z uniwersalnym uchwytem skutkują prostym, jednoosobowym montażem.

Zobacz film montażowy

Parametry

Moc oprawy

do 49 W

Żywotność (L80B10)

100000 h

Strumień oprawy

do 6350 lm

Stopień szczelności

IP 66

Skuteczność oprawy

do 130 lm/W

Odporność na uderzenia

IK 10

Zobacz szczegóły dotyczące parametrów technicznych

Pobierz kartę katalogową lub przejdź na stronę produktową:

Karta katalogowa Strona produktowa

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory