Materiały do pobrania

Wsparcie w projektowaniu to również gwarancja dostępności narzędzi najwyższej jakości. Pobierz dedykowane materiały dla ATLANTYK 2.0, AVENIDA, LUGTRACK EVO, NOISE i rozpocznij kreatywną pracę z Nowościami LUG.

Pobierz materiały marketingowe

Materiały filmowe
NOISE
Karta katalogowaKrzywe światłościZdjęcia
NOISE DIAGON CONNECT
eulumdat
NOISE STEPS CONNECT
eulumdat
NOISE LINE CONNECT
eulumdat
NOISE CORNER CONNECT
eulumdat
NOISE CLOVER CONNECT
eulumdat

Platforma komunikacyjna
Nowości 2018

Odkryj pełnię możliwości nowych opraw oświetleniowych podczas internetowych warsztatów kreatywnych, twórz iluminacje świetlne korzystając z trójwymiarowych modeli nowych produktów i śledź nas w mediach społecznościowych!

Wpisz adres email, na który wyślemy Ci broszurę Nowości LUG 2018 i materiały pomocnicze.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory