LUGTRACK EVO

Nowoczesna

linia szybkiego montażu

Nowoczesna linia szybkiego montażu

LUGTRACK EVO to linia szybkiego montażu - przeznaczona do oświetlania dużych wnętrz komercyjnych, takich jak supermarkety, obiekty produkcyjne i magazyny – wszędzie tam, gdzie może występić potrzeba rearanżacji wnętrza. Dzięki modułowej konstrukcji LUGTRACK EVO konieczność zmiany oświetlenia nie oznacza wymiany całego systemu oświetleniowego, a jedynie pojedynczego modułu lub uzupełnienie systemu o kolejne moduły świecące.

Podstawowa belka nośna stanowi szkielet rozwiązania i gwarantuje pełną elastyczność, niezależnie od zmieniającej się sytuacji.

Ukierunkowane światło oświetli alejki, półkę i inne istotne elementy otoczenia dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Wymienialne moduły: świetlne (z kloszem opalowym, mikropryzmatycznym lub wtryskiwaną soczewką), z szyną trójfazową i puste; pozwalają uzyskać oczekiwany efekt i modyfikować go w zależności od zmieniających się potrzeb.

Moduł z szyną umożliwia wprowadzenie dodatkowego ukierunkowanego źródła światła, które możesz wykorzystać do podkreślenia najistotniejszych elementów przestrzeni sklepowej.

Beznarzędziowy montaż do belki nośnej na "klik" umożliwia jednoosobowy, bezpieczny i szybki montaż, który przekłada się na wysoką efektywność pracy.

Elastyczny system LUGTRACK EVO zapewnia nieprzerwane funkcjonowanie oświetlenia i spójność wizualną nawet przy częstych zmianach aranżacji przestrzeni.

Okablowanie 5 i 7 żyłowe

Łatwość użytkowania i instalacji zapewnia okablowanie przelotowe - 5 i 7 polowe. W wersji 5-polowej dostępne są 3 fazy, dzięki którym możemy podzielić moduły na odrębnie załączane sekcje, co pozwala na kontrolę nad scenami świetlnymi we wnętrzu. Wersja 7 - polowa dodatkowo umożliwia sterowanie oświetleniem dzięki 2 dodatkowym przewodom do obsługi danych.

Tworzenie systemu odpowiadającego aktualnym i przyszłym potrzebom

Jest jeszcze łatwiejsze, dzięki beznarzędziowemu sposobowi montażu modułów oświetleniowych do belki nośnej. Ewentualne modyfikacje wykonasz własnoręcznie, wypinając moduły, przenosząc je w odpowiednie miejsce i wpinając je z powrotem "na klik".

O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory