LUGTRACK EVO

Nowoczesna

linia szybkiego montażu

Nowoczesna linia szybkiego montażu

Swobodny rozsył światła w 3 dostępnych mocach i strumieniach oprawy. Idealny do oświetlenia ogólnego, w którym najważniejsza jest równomierność.

Karta katalogowa  Strona produktowa

Klosz z pleksi mikropryzmatycznej oddaje idealnie rozproszone światło – strumień świetlny zostaje zmiękczony a jednocześnie ograniczeniu ulega olśnienie.

Karta katalogowa  Strona produktowa

Zastosowanie soczewek pozwala na ukierunkowanie strumienia świetlnego z największą precyzją na eksponowaną powierzchnię. Dzięki soczewkom do dyspozycji mamy rozsył: wąski (30°), średni (60°), szeroki (90°) i podwójnie asymetryczny.

Karta katalogowa  Strona produktowa

Moduł, który daje możliwość wpięcia 2 lub 3 projektów sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba wyeksponowania poszczególnych obiektów w przestrzeni.

Karta katalogowa  Strona produktowa

Parametry

Moc oprawy

do 73 W

Żywotność (L80B10)

100000 h

Strumień oprawy

do 9750 lm

Stopień szczelności

IP 20

Skuteczność oprawy

do 142 lm/W

Odporność na uderzenia

IK 04

Zobacz szczegóły dotyczące parametrów technicznych

Pobierz kartę katalogową lub przejdź na stronę produktową:

LUGTRACK EVO LED z kloszem
LUGTRACK EVO LED z soczewkami
LUGTRACK EVO LED z szyną trójfazową

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory