NOISE

Swobodna kreatywność

do kwadratu

O oprawie

NOISE CONNECT - prostota formy i uniwersalność zastosowania! Z kostek NOISE można ułożyć dosłownie wszystko: od rozbudowanych promieniście układów zdobiących hole w budynkach zabytkowych, przez wijące się wężem oświetlenie ciągów komunikacyjnych w nowoczesnych hotelach, po oszczędne kompozycje nad stołami w rezydencjach i apartamentach.

Pojedyncza kostka to uniwersalny moduł tworzący 5 podstawowych kształtów: DIAGON, STEPS, LINE, CORNER, CLOVER. Z nich skomponujesz świetlną rzeźbę we wnętrzu.

Satynowa pleksi przesłaniająca moduły LED sprawia, że światło emitowane przez oprawę nabiera niezwykłej miękkości. W oświetlanym wnętrzu panuje dobry nastrój i przyjemna atmosfera.

Delikatna kostka o wymiarach ok. 14x14 cm wykonana z lekkiego tworzywa dostępna jest w trzech dostępnych kolorach: matowy - czarny, ciemnoszary oraz błyszczący – czarny.

NOISE można zamontować na ścianie, na suficie i w formie zwieszanej. Dzięki temu masz jeszcze więcej swobody w komponowaniu oświetlenia dla swojego wnętrza.

Wiszące obok siebie kostki łączymy mechanicznie i elektrycznie za pomocą specjalnych łączników. Wystarczy jeden przewód zasilający na 20 połączonych ze sobą modułów.

Specjalnie opracowany system poziomowania i montażu pozwala na bezproblemową instalację układanki. Weź szablon - rozmieść oprawy – zamocuj i wypoziomuj zawieszenia – klik! I gotowe.

DIAGON

Dwie kostki połączone ze sobą na krawędzi

STEPS

Trzy kostki połączone narożnikowo

LINE

Prosty moduł złożony z trzech kostek złączonych ze sobą ściankami

CORNER

Trzy kostki ułożone w kształt litery "L" połączone ściankami

CLOVER

Największy moduł złożony z czterech kostek ułożonych szachownicowo

O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory