Prostota i indywudializm

Czytaj dalej

Inspirujące środowisko pracy twórczej

Czytaj dalej

Prostota i indywudializm

Jasne wnętrze biurowe w starej kamienicy. Dominująca biel jest atrakcyjnym tłem dla dodatków – grafik ściennych, zieleni i opraw oświetleniowych, które wraz z meblami stanowią we wnętrzu czarny akcent. Kompozycję nad biurkiem tworzą 2 moduły NOISE LINE CONNECT połączone modułem NOISE CORNER CONNECT. Nad stołem zwieszone na różnych wysokościach 3 moduły NOISE CORNER otaczają moduł NOISE CLOVER – jedyną w tym wnętrzu oprawę w kolorze szarym.

Inspirujące środowisko pracy twórczej

Wystrój wnętrza pracowni zbudowany jest za pomocą nowoczesnych desek kreślarskich i regałów, których obecność nierozerwalnie związana jest z funkcją pomieszczenia. W tym otoczeniu dryfują oprawy oświetleniowe – ciemny akcent, swoista "kropka nad i" dopełniająca białe ściany wysokiego wnętrza. Prosta forma kostek ogranicza, lecz jest jednocześnie punktem wyjścia dla kreatywnych poszukiwań. Oświetlenie nad deskami to kompozycja z 2 modułów NOISE LINE CONNECT i 1 modułu NOISE CLOVER CONNECT. Biurka natomiast oświetlają pojedyncze moduły NOISE CLOVER.

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory