TRAFFIK R LED

Potencjał najlepszej technologii LED

prościej niż kiedykolwiek!

Pakiet korzyści, dostępny od ręki!

Oprawa infrastrukturalna TRAFFIK LED to kwintesencja energooszczędności i wydajności technologii LED. Nowatorskie podejście do projektowania, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem LUG, pozwoliły stworzyć oprawę o optymalnych parametrach, które pozwolą Ci cieszyć się natychmiastowymi korzyściami inteligentnej technologii LED.

Ciesz się swobodą! Dzięki zastosowaniu regulowanego uchwytu w zakresie od -10° do +90°, samodzielnie dostosujesz kąt nachylenia oprawy - zarówno przy wymianie dotychczasowego oświetlania, jak i nowej inwestycji

Zapewnij bezpieczeństwo! Montowane w standardzie zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 6kV wyróżnia oprawę TRAFFIK LED i gwarantuje bezpieczeństwo oprawy (10kV dostępne na zamówienie)

Bądź spokojny! Opracowany przez inżynierów LUG wewnętrzny system pasywnego chłodzenia gwarantuje stabilność, wydajność i długą żywotność oprawy

Wykorzystaj pełnię możliwości! Zastosowanie standardów ZHAGA oraz gniazd NEMA pozwoli Ci przygotować się na przyszłe wyzwania SMART CITY, niezależnie od drogi, którą wybierzesz

Twórz jakość! Wielokrotnie nagradzane wzornictwo LUG to gwarancja optymalnego połączenia cech użytkowych z nowoczesnym uniwersalnym designem

14 dedykowanych optyk

Oprawę TRAFFIK LED wyposażyliśmy w 14 dedykowanych optyk, dzięki którym efektywniej i precyzyjniej oświetlisz każdy typ drogi:

O27 - do dróg gminnych O42 - do dróg miejskich
O28 - do dróg ekspresowych O43 - do dróg osiedlowych
O29 - do dróg miejskich O44L - do przejść dla pieszych, ruch lewostronny
O30 - do dróg osiedlowych O44P - do przejść dla pieszych, ruch prawostronny
O32 - do parków i parkingów O45 - do oświetlenia obszarowego
O46 - do dróg ekspresowych O47 - do dróg miejskich i gminnych
O41 - do dróg gminnych O48 - do powierzchni mokrych

Proste podłączenie, bez otwierania oprawy

TRAFFIK LED wyposażony jest w kabel długości 60 cm, który łączymy z przewodem w słupie oświetleniowym przy pomocy złącza (brak w zestawie). Dzięki temu instalator nie musi obawiać się nieszczelnego dławika, czy problemu z montażem okablowania. Jest to korzystne zarówno w przypadku modernizacji, jak i przy nowej instalacji.

Technologia SMART-Ready

Oprawa TRAFFIK LED może być wyposażona w standardowe złącza NEMA lub ZHAGA, dzięki czemu Twoja oprawa będzie przygotowana na przyszłe wyzwania SMART CITY. W przyszłości zamontujesz zewnętrzny kontroler inteligentnego oświetlenia, sensory IoT (np. czujniki jakości powietrza) lub inne urządzenia bez konieczności wymiany całej infrastruktury oświetleniowej. To się opłaca!

Sterowanie SMART

Oprawa współpracuje z systemami sterowania SMART, co umożliwia sterowanie cyklem świecenia, zdalne włączanie i wyłączanie opraw, a także generowanie automatycznych notyfikacji serwisowych – co pozwoli znacząco obniżyć koszty utrzymania infrastruktury i zagwarantuje nieprzerwane poczucie bezpieczeństwa.

Parametry

Moc oprawy

do 69 W

Żywotność (L75)

100000 h

Strumień oprawy

do 10150 lm

Stopień szczelności

IP 66

Skuteczność oprawy

do 155 lm/W

Odporność na uderzenia

IK 08

Zobacz szczegóły dotyczące parametrów technicznych

Pobierz kartę katalogową lub przejdź na stronę produktową:

TRAFFIK LED
TRAFFIK R LED

Jak możemy Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez LUG Light Factory Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką Ochrony Danych Osobowych, z którą się zapoznałem i akceptuję.
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje zapytanie [...] Czytaj dalej
O LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji opraw infrastrukturalnych, przemysłowych i dekoracyjnych do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

© LUG Light Factory