Wyszukaj

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem LUG S.A.

13 sierpnia 2019

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem Zarządu LUG, Ryszardem Wtorkowskim, na którym będą omawiane wyniki wypracowane w drugim kwartale 2019 roku.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00.

W drugim kwartale br. Spółka otrzymała główną nagrodę w kategorii Globalny Czempion Roku w konkursie Emerging Europe Awards 2019. Dnia 26 lipca br. Spółka opublikowała szacunkowe wyniki finansowe za II kwartał i I półrocze 2019 roku. Ostateczne dane za ten okres poznamy w dniu publikacji Raportu Grupy Kapitałowej LUG S.A., tj. dnia 14 sierpnia 2019 roku.

Grupa LUG jest liderem wśród producentów profesjonalnych opraw oświetleniowych na polskim rynku. Działalność Spółki ma charakter międzynarodowy, ponieważ jej produkty są dostępne w 70 krajach, zarówno w Europie, jak i Ameryce Południowej, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Portfolio produktowe Grupy LUG obejmuje profesjonalnie oświetlenie przemysłowe oraz dekoracyjne, które jest wykonywane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami jakości.

W środę, tj. 14 sierpnia 2019 roku, Spółka opublikuje raport kwartalny prezentujący dane finansowe drugiego kwartału 2019 roku.

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY DO ZADAWANIA PYTAŃ TUTAJ

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem LUG S.A.