Wyszukaj

LUG S.A. laureatem Lubuskiego Lidera Biznesu 2021

28 września 2021

Bardzo miło nam poinformować, że spółka LUG S.A. została laureatem XII edycji plebiscytu Lubuskiego Lidera Biznesu w kategorii społecznej odpowiedzialności biznesu. Organizatorem konkursu jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa.

Otrzymana statuetka jest wyrazem uznania dla wsparcia, które LUG udzielił w trakcie pandemii placówkom medycznym, zarówno organizując transport środków ochrony osobistej, jak również wprowadzając na rynek oprawy UV-C będące elementem walki z pandemią

Podczas gali, która odbyła się 27 września br., marszałek Elżbieta Anna Polak podkreśliła jak wymagający dla przedsiębiorców był ubiegły rok, doceniając ich wysiłek włożony w prowadzenie i utrzymanie działalności - Bardzo się cieszę, że mogę osobiście pogratulować nie tylko liderom biznesu, ale wszystkim państwu, bo naprawdę jesteście mistrzami świata, że w tym trudnym czasie przetrwaliście i prowadzicie lubuską gospodarkę w bardzo dobrym kierunku – mówiła. W swych słowach zaprosiła także przedstawicieli lubuskiego biznesu na Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 6-8 października br.

W tym roku o tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu ubiegało się 38 przedsiębiorstw: 14 małych, 10 mikro oraz po 7 średnich i dużych przedsiębiorstw. Nagrody wyróżnionym wręczyli marszałek Elżbieta Anna Polak oraz przewodniczący sejmiku Wacław Maciuszonek.

Gratulujemy wszystkim Laureatom otrzymanych nagród i wyróżnień.

Pełna lista nagrodzonych przedsiębiorstw oraz relacja wraz ze zdjęciami z gali są dostępne dzięki uprzejmości serwisu Gazety Lubuskiej TUTAJ.

LUG S.A. laureatem Lubuskiego Lidera Biznesu 2021