Wyszukaj

Najlepsza Inwestycja Oświetleniowa 2017

09 stycznia 2018

Projekty zrealizowane przez LUG Light Factory Najlepszymi Inwestycjami Oświetleniowymi 2017 roku!

Komisja Konkursu organizowanego przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego nagrodziła zrealizowane przez firmę LUG Light Factory projekty za wykorzystanie najlepszych rozwiązań oświetleniowych, które idealnie harmonizują się z przyjętą koncepcją architektoniczną. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 31 stycznia 2018 r. podczas targów Światło 2018 w Warszawie.

Comarch Bulwary Szczecin

Najlepszą Inwestycją Oświetleniową 2017 został budynek Comarch w Łodzi natomiast I nagroda została przyznana za oświetlenie Nowych Bulwarów w Szczecinie.

 

Comarch, Łódź

COMARCH to producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych, funkcjonujący na rynku już od 23 lat. Efektem dynamicznego rozwoju firmy jest, m. in. rozbudowa jej zaplecza biurowego, w tym o prestiżowy budynek w Łodzi. Wysokie parametry świetlne oraz nowatorski design cechujący wykorzystane w inwestycji oprawy marki LUG ukazują nowoczesny charakter obiektu, który składa się z dwóch części: nowego oraz zrewitalizowanego budynku z czerwonej cegły. Z kolei osiągnięty efekt iluminacji doskonale podkreśla szklaną fasadę obiektu. Tym samym idealnie wpasowuje się on w koncept przemysłowej Łodzi połączonej z nowoczesnym designem.

Zobacz galerię realizacji  /  Pobierz case study

 

Bulwar Nabrzeże, Szczecin

Oświetlenie terenu Nabrzeża należało wykonać jako kontynuację inwestycji na istniejących bulwarach. Zaproponowana przez naszą firmę koncepcja oświetleniowa spełniła nie tylko oczekiwania architekta, ale również wszelkie wymagania techniczno–jakościowe. A co najważniejsze pozwoliła utrzymać wyjątkowy charakter tego miejsca. Użyte oprawy UMBRELLA MAX R LED, nawiązujące swoim kształtem do żeglarskiego otoczenia, powstały specjalnie do realizacji tego projektu.

Zobacz galerię realizacji  /  Pobierz case study