Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG – Gold Sponsorem Middle East Lighting Design Summit 2019

24 kwietnia 2019

W dniach 29 – 30 kwietnia w Dubaju już po raz ósmy odbędzie się międzynarodowa konferencja Middle East Lighting Design Summit, której nasza firma jest gold sponsorem. Będzie to przestrzeń, która zgromadzi ponad 350 delegatów z całego świata specjalizujących się w tematyce związanej z oświetleniem: projektantów, ekspertów ds. zrównoważonego rozwoju, urbanistów i architektów. Konferencja ma na celu stworzenie pola do dyskusji nt. wyzwań związanych z wdrażaniem innowacyjnych technik projektowania oświetlenia, a także trendów i możliwości, które się z nimi ściśle wiążą.

Już dziś zapraszamy Was na wykład naszego głównego architekta Pawła Kmiecika ( 29.04.2019 r. godz. 13:35 - 13:55), który opowie o:

- możliwościach wykorzystania nowoczesnych technik modelowania i projektowania konstrukcji oświetleniowych budynków,

- dobrych praktykach związanych z projektowaniem oświetlenia wewnętrznego, oświetleniem obiektów architektonicznych oraz współpracą między architektem i planistami oświetlenia na podstawie narzędzi BIM (Revit), które dają dodatkowe możliwości projektowania.

Szczegółowa agenda Middle East Lighting Design Summit dostępna jest tutaj.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego stoiska (G2), na którym chętnie przybliżymy korzyści wynikające z wykorzystania nowoczesnych technologii oświetleniowych, systemów zarządzania oświetleniem oraz rozwiązań klasy Smart City.

Mamy nadzieję na liczne spotkania i konstruktywne dyskusje. Nasi eksperci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doradzą w kwestii najlepszych rozwiązań oświetleniowych smart.

 

LUG – Gold Sponsorem Middle East Lighting Design Summit 2019