Wyszukaj

Dwie nagrody gospodarcze dla LUG Light Factory Sp. z o.o.

15 stycznia 2019

LUG po raz kolejny znalazł się w prestiżowym rankingu Gazel Biznesu przygotowanym przez redakcję Pulsu Biznesu oraz w gronie firm wyróżnionych Brylantem Polskiej Gospodarki 2018.

LUG Light Factory, spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej LUG S.A. po raz czwarty znalazła się w gronie firm wyróżnionych prestiżowym tytułem Gazela Biznesu, zajmując 44 miejsce wśród firm z regionu i 2167
w zestawieniu ogólnopolskim. W tegorocznym rankingu przygotowanym przez „Puls Biznesu” wzięła udział rekordowa liczba 4,5 tysiąca firm z całej Polski, w tym ponad setka z województwa lubuskiego.

Gazele Biznesu, to najstarszy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw wyróżniających się m.in. wzrostem przychodów ze sprzedaży na przestrzeni ostatnich lat, publikowany przez redakcję Pulsu Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface Poland. O wynikach nie decyduje jury czy rada konkursowa, których opinie wpływałyby na wyniki zestawienia. Jedynym kryterium są wyniki finansowe przedsiębiorstw. Dobra pozycja w rankingu przekłada się na kontakty handlowe i umacnia wiarygodność firm. Wymienione w zestawieniu przedsiębiorstwa charakteryzują się zaufaniem i dynamicznym rozwojem.

Zielonogórski LUG został także wyróżniony tytułem Brylant Polskiej Gospodarki 2018, czyli nagrodą przyznawaną od jedenastu lat przez Instytut Europejskiego Biznesu firmom przemysłu elektromaszynowego. To niezależny ranking oparty o dane wywiadowni gospodarczych, na podstawie których Instytut Europejskiego Biznesu analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw i banków.

Oba wyróżnienia potwierdzają mocną pozycję Grupy Kapitałowej LUG nie tylko w regionie, ale także na rynku ogólnopolskim.

Dwie nagrody gospodarcze dla LUG Light Factory Sp. z o.o.