Wyszukaj

Najlepsza Inwestycja Oświetleniowa 2019

30 stycznia 2020

Projekty zrealizowane przez LUG Light Factory Najlepszymi Inwestycjami Oświetleniowymi 2019 roku!

Komisja Konkursu organizowanego przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego nagrodziła zrealizowane przez naszą firmę projekty. Nagrody przyznano w trzech kategoriach kategoriach:

TYTUŁ NAJLEPSZEJ INWESTYCJI OŚWIETLENIOWEJ 2019 ROKU

za iluminację Hotelu Europejskiego (zobacz galerię realizacji)

Komisja doceniła uzyskane doskonałe efekty oświetleniowe tej inwestycji, które nadają budynkowi niezwykły charakter w porze nocnej. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość i wierne odwzorowanie historycznych opraw oświetleniowych, miejsce ich usytuowania oraz sposób montażu.

Hotel Europejski

II miejsce w kategorii OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

za HUB HUB Nowogrodzka Square (zobacz galerię realizacji)

„Komisja doceniła przemyślany dobór i zastosowanie opraw oświetleniowych pod kątem funkcjonalności i estetyki pomieszczeń w nowoczesnym budynku biurowym. Forma zastosowanych opraw i efekt oświetleniowy nadają wnętrzom przyjazną atmosferę do pracy mimo industrialnego charakteru samego wnętrza.”

HUB HUB

II nagrodę w kategorii OŚWIETLENIE DRÓG i TERENÓW PUBLICZNYCH

za drogę krajową nr 5, europejska trasa E261 (odcinek w Komornikach) (zobacz galerię realizacji)

„Zadaniem Wykonawcy była wymiana opraw oświetleniowych przy zachowaniu istniejących słupów. Postawiono przed nim dwa cele: zwiększenie bezpieczeństwa na i w otoczeniu drogi oraz obniżenie energochłonności zainstalowanych punktów świetlnych. Oba cele zostały osiągnięte. Uzyskano bardzo dobry efekt oświetleniowy oraz znaczne obniżenie zużycia energii.”

kOMORNIKI

Konkurs na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową to prestiżowe wydarzenie, które organizowane jest już po raz dwudziesty pierwszy. Konkurs ma na celu propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia. Jego zadaniem jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych, propagowanie i upowszechnianie dobrych,  innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań technicznych, dających możliwość osiągnięcia znacznych oszczędności zużycia energii elektrycznej.

Najlepsza Inwestycja Oświetleniowa 2019