Wyszukaj

LUG Light Factory

Dla Wykonawców

Współpraca z lug

LUG to nie tylko dostawca najwyższej jakości  opraw oświetleniowych, ale również zaufany i doświadczony partner przy wykonawstwie inwestycji. Współpraca z nami w ramach programu LUG SUPPORT to dostęp do wybitnej klasy konsultantów i analityków. Efektem tego partnerstwa jest niezwykle korzystny pod względem kosztów, czasu realizacji i jakości wykonania projekt.

wykonawca

  1. ANALIZA PROJEKTU – określenie potrzeb wykonawcy i przeanalizowanie ich pod kątem najbardziej dopasowanych rozwiązań
  2. WYTYCZNE DO OPTYMALIZACJI – zaprezentowanie wyników analizy na indywidualnym spotkaniu z wykonawcą, ze szczególnym uwzględnieniem pomiarów fotometrycznych  oraz proponowaną ilością i rodzajem opraw.
  3. KONSULTACJE Z ARCHITEKTEM – weryfikacja projektu z udziałem architektów firmy LUG, dla zapewnienia jak najwyższej funkcjonalności i estetyki wykonywanej inwestycji.
  4. PROJEKT LUG – wizualna postać projektu, wraz z modelami zastosowanych opraw i precyzyjnymi objaśnieniami, uwzględniająca obowiązujące normy i specyfikę danej inwestycji.
  5. CUSTOM – customizacja opraw czyli dopasowanie ich struktury, materiałów i parametrów pod wymagania inwestycji, jak również realizacja indywidualnej idei wykonawcy, z zachowaniem jak najlepszych parametrów oświetleniowych.
  6. EFEKT – oszczędność czasu i środków finansowych od początku wykonywania inwestycji oraz zoptymalizowane koszty całego projektu.

YOUR SAVINGS – OUR SIMPLE MOUNTING

Nasze oprawy projektujemy z myślą o oszczędności czasu I pracy elektromonterów już od samego początku tworzenia systemów oświetleniowych w inwestycji. Dlatego nasze rozwiązania cechują się łatwym, komfortowym, szybkim i jednoosobowym montażem.

instrukcja