Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG na seminarium „Smart City” na EXPO w Dubaju

05 listopada 2021

W Dubaju trwa światowa wystawa EXPO 2020, która gromadzi środowisko biznesu, gospodarki i kultury z całego świata. Po raz pierwszy w ramach Programu Gospodarczego na Expo 2020 odbywają się seminaria gospodarcze, w których biorą udział eksperci, dziennikarze branżowi i ekonomiczni, przedstawiciele miast i regionów.  Na seminarium „Smart city. Rozwiązania przyszłości”, organizowanym w Pawilonie Polski ,5 listopada o godz. 12.30 czasu lokalnego przedstawiciel naszej firmy wystąpi w roli Panelisty w dyskusji „Miasto 2030”.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie wizji miasta 2030 i  polskich projektów oraz wdrożeń, które wpisują się w światowe trendy, a jednocześnie oparte są na technologiach, które mają szansę się rozwijać i stanowić podstawy funkcjonowania obszarów zurbanizowanych w roku 2030.

W panelu dyskusyjnym, który poprowadzi Dr. Maciej Kawecki wystąpi Eligiusz Różański - Business Development Manager Middle East w LUG Light Factory. Eligiusz podkreśli wagę „Miasta przyjaznego całą dobę” nawiązując do naszych najlepszych doświadczeń w kontekście opraw dla Warszawy i koncepcji Future- Proof. To filozofia projektowania zrównoważonych rozwiązań, która w połączeniu z zasadą Placemaking tworzy przyjazną przestrzeń dla mieszkańców miast, przy pełnym wykorzystaniu potencjału światła.

Warto wspomnieć, że na Bliskim Wschodzie działamy aktywnie już od dekady i realizujemy tam wiele ciekawych inwestycji, w których zastosowanie znajdują nasze profesjonalne rozwiązania oświetleniowe LED.