Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG NA DUBAI SOLAR SHOW 2018

23 października 2018

W dniach 23 – 25 października dzięki życzliwości naszego partnera Al Naboodah / SMKA możecie nas spotkać na jego stoisku Q6, HALL 2 podczas Dubai Solar Show 2018. Na targach prezentujemy rozwiązania dla przestrzeni publicznej, a wśród nich: URBINO PREMIUM Z NEMA SOCKET,URBANO, AVENIDA, URBINI oraz oprawę ATLANTYK idealną dla obiektów przemysłowych.

Dubai Solar Show organizowane są już po raz drugi przez Dubai Electricity and Water Authority (DEWA). Ich celem jest stworzenie przestrzeni dla sektora publicznego i prywatnego w celu budowania partnerstwa, przeglądu najnowszych technologii energii słonecznej, poznawania aktualnych i przyszłych projektów w regionie i potrzeb rynku, a także odkrywania możliwości udziału w słonecznej energetyce. Wystawa obejmuje ponad 14 000 m² powierzchni, na której prezentują się kluczowi liderzy branży, rządy, producenci, dostawcy, handlowcy, wykonawcy i partnerzy z całego świata.

Cieszymy się, że mamy okazję uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu. Do zobaczenia w Międzynarodowym Centrum Kongresowo – Wystawienniczym w Dubaju!

LUG NA DUBAI SOLAR SHOW 2018