Wyszukaj

LUG Light Factory

Film prezentujący kierunki strategiczne LUG wyróżniony na Warsaw Corporate Film Festival

18 maja 2018

17 maja 2018 odbyła się gala rozdania nagród Warsaw Corporate Film Festival, pierwszego festiwalu filmów korporacyjnych w Polsce, którego głównym celem jest promocja firm oraz ich kampanii audiowizualnych w międzynarodowym środowisku, a także upowszechnianie trendów w korporacyjnej komunikacji audiowizualnej.

W konkursie udział wzięło wiele produkcji filmowych z całego świata a wśród nich film LUG. We light-up your world. prezentujący kierunki strategiczne Grupy Kapitałowej LUG S.A. na lata 2017-2021.

Stawiając w centrum uwagi kluczowe grupy docelowe: architekta, włodarza oraz projektanta wnętrz pokazaliśmy jak realizujemy naszą misję, którą jest tworzenie innowacyjnego światła dla życia z pasją.

Pasja i wizja naszych Partnerów inspirują nas i dają nam energię do działania. Wszystko co tworzymy oraz to jak pracujemy jest związane z realizacją ich potrzeb. Rozwiązujemy problemy innowacyjnie, porzucając odtwórczą realizację oczekiwań na rzecz tworzenia wartości dodanej dla naszych Partnerów i ich projektów.

W dowolnym miejscu na świecie, jesteśmy gotowi tworzyć innowacyjne rozwiązania oświetleniowe, którymi wspólnie z naszymi Partnerami współkreujemy otaczającą nas rzeczywistość.

Cieszymy się, że film został doceniony przez niezależne grono jury stając się jednym z najlepszych filmów korporacyjnych na świecie.

Film prezentujący kierunki strategiczne LUG wyróżniony na Warsaw Corporate Film Festival