Wyszukaj

LUG Light Factory

Polska Wystawa Gospodarcza

10 lipca 2019

Mamy przyjemność ogłosić, iż nasza firma zakwalifikowała się do grona wystawców, którzy wezmą udział w Polskiej Wystawie Gospodarczej (PWG).

PWG obejmie blisko 11 tysięcy mkw., gdzie powstanie kompleks 6 pawilonów sferycznych oraz wystawa plenerowa. Będzie to wyjątkowa wystawa łącząca w sobie historię polskiej gospodarki z nowoczesnymi formami ekspozycji. Przestrzeń ta umożliwi zwiedzającym poznanie firm, których wieloletnia działalność wpłynęła na rozwój polskiej gospodarki. Przedsiębiorstwa zaprezentują także innowacyjne produkty, a każdy uczestnik będzie mógł poznać ich twórców.

Udział w PWG to dla nas duże wyróżnienie. Cieszę się, że znaleźliśmy się w gronie przedsiębiorstw, które zostały docenione za szczególny wkład w rozwój polskiej gospodarki zwłaszcza, że rok 2019 jest dla nas wyjątkowy ze względu na jubileusz 30 – lecia istnienia naszej firmy. PWG to wyjątkowa inicjatywa, która z pewnością stworzy przestrzeń do licznych spotkań i  wymiany doświadczeń - komentuje Ryszard Wtorkowski, Prezes LUG S.A.

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia Polskiej Wystawy  Gospodarczej, która odbędzie się w IV kwartale b.r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. O szczegółach wydarzenia będziemy informować Państwa na bieżąco.

Polska Wystawa Gospodarcza